Замовити артиста Paul Young

Paul Young Офіційний сайт агента

Paul Young – британський співак, який відзначився талантом робити кавер-версії на знамениті пісні ще більш вдалими, ніж оригінал. Але шанувальники музиканта впевнені – його власні напрацювання анітрохи не гірші!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Paul Young надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Пола Янга

  Пол Янг ще в дитинстві освоїв гру на піаніно та гітарі, а тому вечорами часто підробляв у клубах та на вечірках. Замовити Пола Янга на корпоратив спочатку можна було лише у складі гурту Streetband, який став першим щаблем музиканта дорогою до слави. У 23 роки Пол Янг створює власний бенд Q-Tips, якому вдалося привернути увагу як глядачів, і продюсерів. Після розпаду групи контакти Paul Young зацікавили кілька студій звукозапису, і в тому ж 1982 світ побачив перший сольний сингл Пола Янга – Iron Out The Rough Spots. Однак успіх, після якого замовити Paul Young на свято бажала кожна друга дівчина в Англії, прийшов після каверу на пісню Wherever I Lay My Hat. Пісня тримала лідерство майже всю зиму 1983 року. Дебютний альбом No Parlez збільшив ціни артиста та забезпечив йому популярність за межами Англії. У 1985 році успіх Paul Young офіційний сайт концертного агента підкріпив перемогою на Brit Awards: музикант удостоївся звання «Кращий британський виконавець». Далі йдуть гастролі Пола Янга у Франції, Англії, виступи на банкетах, творчих вечорах, робота над новими піснями та участь у фестивалях. Концертне життя співаку вдалося поєднати із подружжям. Якщо на вашу вечірку приїде Пол Янг, офіційний сайт концертного букінг-агенства пропонує перед ювілеєм згадати улюблені хіти:

  • Every time you walk away,
  • Tomb Of Memories,
  • Come Back and Stay,
  • Ku Ku Kurama.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Paul Young

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Paul Young

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Paul Young вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Paul Young залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Paul Young для вашого свята.

Видео Paul Young

Як замовити виступ Paul Young? Щоб замовити виступ Paul Young на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Paul Young.

Ми рекомендуємо запрошувати Paul Young до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Paul Young на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Paul Young у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский