Замовити артиста Павел Зибров

Павел Зибров Офіційний сайт агента

Павло Зібров – талановитий співак, яскравий артист української естради. Його душевні та щирі пісні радують глядачів уже понад тридцять років, а популярність із роками не згасає. Не пропустіть можливість почути відомі хіти та нові композиції талановитого виконавця. Ми готові запропонувати свої послуги щодо організації виступу зірки на вигідних умовах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Павла Зиброва надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Павло Зібров народився у невеликому селі Вінницької області, здобув музичну освіту у Київській консерваторії за класом вокалу. Багато років працював солістом естрадно-симфонічного оркестру України. Перемога у вокальному конкурсі молодих талантів "Нові імена" дала старт для успішної кар'єри сольного виконавця.

  Пік популярності

  У 1994 році випускає дебютний альбом «Хрещатик», за яким слідує запис не менш успішної платівки «Я чекаю на тебе». Загалом у творчій скарбничці артиста понад 20 альбомів, безліч власних пісень та кліпів. Павло Зібров продовжує активно гастролювати країною, брати участь у знакових святкових заходах. Він не боїться музичних експериментів, записує сучасні кліпи, співпрацює із молодими музикантами.

  Участь у заходах

  Маючи неймовірну енергетику та артистизм, співак з легкістю збирає багатотисячні аудиторії, із задоволенням виступає для шанувальників на приватних та корпоративних вечірках, сімейних святах. У концертній програмі артиста — ніжні ліричні пісні та запальні танцювальні шлягери:

  • Вірні друзі;
  • Аисти;
  • Море ніжності твоєї;
  • Дивне кохання;
  • Білий цвіт на калині;
  • Така запашна, світла ніч.

  Талановитий, щирий, надихаючий – саме так характеризуються виступи Павла Зіброва. Особливим коханням артист має жіночу аудиторію.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Павел Зибров

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Павла Зиброва

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Павла Зиброва вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Павла Зиброва залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Павла Зиброва для вашого свята.

Видео Павел Зибров

Як замовити виступ Павла Зиброва? Щоб замовити виступ Павла Зиброва на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Павла Зиброва.

Ми рекомендуємо запрошувати Павла Зиброва до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Павла Зиброва на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Павла Зиброва у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский