Замовити артиста Peaches&Herb

Peaches&Herb Офіційний сайт агента

Про американський музичний дует Peaches&Herb чув кожен шанувальник музики 70-х і 80-х. Група була створена далекого 1966 року. Протягом історії існування колективу змінилося 7 солісток. Однак найбільш незабутньою стала Франсін Баркер. Якщо ви шанувальник легендарного гурту і бажаєте насолодитися живим виступом, допоможемо організувати виступ за найкращою ціною без посередників. Оперативність та порядність – основні переваги співпраці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Peaches&Herb надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія колективу

  Херберт Фімстер (Herb) – незмінний з 1966 року соліст колективу. З 2008 співає із Вандою Макл. Let's fall in love – всесвітньо відомий хіт, який приніс славу групі. Перший рік роботи виявився плідним: колектив випустив 2 студійні альбоми. На початку сімдесятих була творча перерва, пов'язана з навчанням соліста в поліцейській академії (Вашингтон). У 1976 році колектив продовжив діяльність. До складу увійшла Лінда Грін. У такому складі дует випустив 7 альбомів і цей період ознаменований як тріумфальний. Американська група не часто приймає запрошення на гучні заходи з великою аудиторією. Найчастіше Peaches&Herb виступають на закритих вечірках: корпоративах, днях народження. Учасники колективу майже не спілкуються з пресою та не з'являються на публіці.

  Хіти

  Талановитим артистам вдалося записати понад 10 студійних альбомів. Останній Colors of Love презентований у 2009 році.

  Всесвітньо відомі композиції:

  • "Mister DJ";
  • "Angels in the sky";
  • "Shake your groove thing";
  • "United";
  • "Reunited";
  • "Freeway";
  • "Funtime";
  • "Worth the Wait";
  • "The sound of silence".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Peaches&Herb

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Peaches&Herb

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Peaches&Herb вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Peaches&Herb залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Peaches&Herb для вашого свята.

Видео Peaches&Herb

Як замовити виступ Peaches&Herb? Щоб замовити виступ Peaches&Herb на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Peaches&Herb.

Ми рекомендуємо запрошувати Peaches&Herb до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Peaches&Herb на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Peaches&Herb у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский