Замовити артиста Pet Shop Boys

Pet Shop Boys Офіційний сайт агента

Синтіпоп-дует Pet Shop Boys, утворений у Лондоні – це жива легенда. Пісні колективу стали культовими, але поки що група існує – місце їй не на п'єдесталі, а на концертах перед шанувальниками!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pet Shop Boys надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Pet Shop Boys

  1981-го року Кріс Лоу та Ніл Теннант випадково зустрілися в музичному магазині. Теннант хотів з'ясувати, як підключити до домашньої стереосистеми синтезатор, який він придбав у цьому магазині, а Лоу як фахівець з техніки пообіцяв йому допомогти. У процесі подальшого спілкування молоді люди потоваришували і виявили, що у них приблизно схожі музичні уподобання: обидва вони воліють денс і синтіпоп. 1983-го року Теннант, який працював у музичному журналі і вирушив у відрядження, познайомився з продюсером Боббі Орландо. Останній повірив у талант хлопців та наважився записати гурт, з чого й почалася всесвітня популярність колективу.

  Лондонський дует Pet Shop Boys може заспівати лише для вас!

  На сьогоднішній день група без будь-яких перебільшень вважається одним із найбільш плідних та комерційно успішних колективів, що коли-небудь утворилися на території Великобританії. Група існує навіть зараз, більш ніж через тридцять років після свого заснування. За ці роки Pet Shop Boys вдалося записати понад сорок успішних синглів, половина з яких потрапила до верхньої десятки багатьох чартів. Загалом колектив випустив 12 студійних платівок, кожна з яких опинялася у топ-10 британських хіт-парадів. Наразі музиканти продовжують активну творчу діяльність, у тому числі із задоволенням гастролюють по всьому світу. Ми є офіційними агентами Pet Shop Boys. На нашому сайті ви можете запросити культових музикантів до себе на Новий рік, корпоратив, ювілей чи весілля. Ми працюємо безпосередньо з артистами, тому гарантуємо одну із найнижчих цін на виступи колективу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pet Shop Boys

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pet Shop Boys

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pet Shop Boys вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pet Shop Boys залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pet Shop Boys для вашого свята.

Видео Pet Shop Boys

Як замовити виступ Pet Shop Boys? Щоб замовити виступ Pet Shop Boys на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pet Shop Boys.

Ми рекомендуємо запрошувати Pet Shop Boys до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pet Shop Boys на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pet Shop Boys у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский