Замовити артиста Pianoбой

Pianoбой Офіційний сайт агента

Щоб організувати виступ виконавця альтернативної музики та інди- композицій Pianoбой на своєму заході, зверніться до нашої агенції. Раніше хлопець був клавішником відомого колективу «Океан Ельзи» та Земфіри. Телефонуйте прямо зараз, щоб отримати консультацію щодо умов співробітництва та оплати.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pianoбой надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Справжнє ім'я артиста, який виступає під псевдонімом Pianoбой – Дмитро Шуров. У 2009 році він розпочав свою сольну діяльність. Тоді хлопець працював над створенням міні-опери «Лев і Лея», частину якої було використано під час музичного оформлення модного показу Ахмадуліною. Далі Дмитро продовжив виступати на фестивалях, концертах та світських заходах. Про його популярність говорить і те, що за кілька місяців з моменту створення проекту відбувся дебютний концерт Pianoбоя. На даний момент у Дмитра є три повноцінні студійні альбоми і безліч кліпів. Допомагати розвивати проект йому допомагають бас-гітарист, барабанщик, віолончеліст, флейтист та скрипаль. Також у групі бере участь і сестра Дмитра – Ольга. Вона грає на перкусійних інструментах і є бек-вокалісткою.

  Заходи

  Артист виступає на різноманітних заходах. Він може дати як повноцінний сольний концерт із шоу-програмою, так і заспівати кілька своїх композицій російською, українською чи англійською мовами. Дмитро легко доповнить програму музичного фестивалю, дня міста, дня народження, ювілею, корпоративу чи клубної вечірки.

  Відомі композиції

  Відомий музикант розважає глядачів яскравими композиціями, серед яких: • Небо на півночі;  Я можу все;  Відьма;  Батьківщина;  Найкраще, що є.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pianoбой

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pianoбой

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pianoбой вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pianoбой залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pianoбой для вашого свята.

Видео Pianoбой

Як замовити виступ Pianoбой? Щоб замовити виступ Pianoбой на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pianoбой.

Ми рекомендуємо запрошувати Pianoбой до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pianoбой на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pianoбой у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский