Замовити артиста Поющие трусы

Поющие трусы Офіційний сайт агента

Співаючі труси – епатажний жіночий колектив, виконавиць для якого перший продюсер підбирав не за вокальними даними, а за зовнішніми. Колектив кинув виклик сучасному шоу-бізнесу, відбиваючи його актуальні проблеми. Але гурт домігся популярності, тому сьогодні замовити на свято гурт Співаючі труси прагнуть любителі оригінальності та цікавих музичних композицій.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Поющие трусы" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  2008 року Андрій Кузьменко оголосив про старт нового проекту, який мав відобразити проблеми сучасної естради. У групу набирали дівчат, чиє зростання було не менше 160 см, а розмір бюсту не менше 3. Спочатку за учасниць колективу сольні партії виконували професійні співачки, які через кілька років теж увійшли до складу групи. За роки кар'єри гурт Співаючі труси неодноразово ставав лауреатом музичних антипремій, що ніяк не позначилося на її популярності. Колектив випустив 3 альбоми, понад 20 відеокліпів, а також дівчата були задіяні у відеокліпах українських та зарубіжних зірок. Їхні популярні сингли знайомі кожному: • «Паючі труси»; • "Сауна"; • "Як Алла"; • "Давай тусі"; • «Схудла» та інші. І якщо ви вже хочете запросити цей епатажний колектив на захід та шукайте контакти гурту Співаючі труси, то просто замовте їхній виступ у нашому букінг-агентстві!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Поющие трусы

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Поющие трусы"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Поющие трусы" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Поющие трусы" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Поющие трусы" для вашого свята.

Видео Поющие трусы

Як замовити виступ группы "Поющие трусы"? Щоб замовити виступ группы "Поющие трусы" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Поющие трусы".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Поющие трусы" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Поющие трусы" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Поющие трусы" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский