Замовити артиста Приходько Анастасия

Приходько Анастасия Офіційний сайт агента

Анастасія Приходько — одна з найяскравіших зірок нашого часу, що стрімко спалахнули. Унікальним вокалом, артистизмом та експресією вона підкорила тисячі слухачів. Участь популярної співачки на вашому заході гарантовано забезпечить яскраве емоційне напруження та гарну енергетику. Зателефонуйте нашому менеджеру, і ми організуємо виступ артистки без посередників та за вигідною ціною.

 • Договор

  Contact for booking Приходько Анастасия:

  please send us the field request and we will provide you with the booking information.

  Цей договір BnMusic на артиста Приходько Анастасии надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Майбутня зірка народилася 1987 року в Україні, у Києві. Здобула профільну музичну освіту, регулярно брала участь у музичних конкурсах. На одному з них у Болгарії Настя посіла третє місце. Але популярність прийшла у 2007 році, коли співачка успішно виступила у сьомому сезоні шоу-талантів «Фабрика зірок». Вона захопила слухачів та журі сильним голосом та унікальним тембром. Анастасія увійшла до команди наставника Костянтина Меладзе. Співпраця з відомим співаком принесла свої плоди — 2009 року Приходько представляла Росію на Євробаченні. 2017-го була удостоєна звання «Народна артистка України».

  Участь у заходах

  Співає співачка переважно на корпоративних святах. Її виступ чудово впишеться у формат невеликої приватної чи корпоративної вечірки, доповнить новорічне свято чи річницю фірми. Трек-лист концерту:

  • Мамо;
  • Нерозділене;
  • Три зими;
  • Любила;
  • Поміж нами небо;
  • Зацілований.

  Виступ Анастасії Приходько — сильний та потужний заряд позитивної енергії, приємна атмосфера та гарний настрій.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Приходько Анастасия

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Приходько Анастасии

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Приходько Анастасии вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Приходько Анастасии залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Приходько Анастасии для вашого свята.

Видео Приходько Анастасия

Як замовити виступ Приходько Анастасии? Щоб замовити виступ Приходько Анастасии на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Приходько Анастасии.

Ми рекомендуємо запрошувати Приходько Анастасии до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Приходько Анастасии на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Приходько Анастасии у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский