Замовити артиста Pur:Pur

Pur:Pur Офіційний сайт агента

Українська інді- та поп-група Pur:pur виконує незвичайні та оригінальні композиції, що відрізняються глибокими текстами та спокійною музикою. Колектив постійно бере участь у різноманітних фестивалях, де вражає слухачів своїми самобутніми мелодіями. Якщо вам до вподоби такий стиль, наша агенція готова організувати виступ колективу на вашому святі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pur:Pur надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Інді-група Pur:pur, учасники якої родом із Харкова, сформувалася у 2008 році. Спочатку вони дотримувались філософії мінімалізму. Діти намагалися створювати незвичайне, але якісне звучання, використовуючи обмежену кількість інструментів. Однак пізніше вони вирішили розширитися, щоб мати змогу більше експериментувати з ритмами та мотивами. Зараз Pur:pur має 10 студійних альбомів, над якими зазвичай працюють вокалістка Ната Смиріна, гітарист Євген Жебко та ударник Григорій Олійник. Окрім звичайних композицій, хлопці записують і саундтреки. Один із них був використаний у короткометражці «Зерно», а інший – у серіалі «Київ вдень та вночі».

  Заходи

  Гурт постійно виступає на музичних заходах різного рівня та масштабу. Так, 2016 року вони стали спеціальними гостями конкурсу Міс-Україна. Крім цього, хлопці із задоволенням доповнюють своїми композиціями дні народження, весілля, вечірки, корпоративи та фестивалі.

  Відомі композиції

  Багато пісень, виконаних проектом Pur:pur, стали популярними. До найвідоміших з них належать: Make Love To Me;  Fall Apart;  Messy Sounds;  Love Your Little Girl;  Чорний вірш.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pur:Pur

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pur:Pur

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pur:Pur вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pur:Pur залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pur:Pur для вашого свята.

Видео Pur:Pur

Як замовити виступ Pur:Pur? Щоб замовити виступ Pur:Pur на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pur:Pur.

Ми рекомендуємо запрошувати Pur:Pur до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pur:Pur на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pur:Pur у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский