Замовити артиста QUEEN tribute

QUEEN tribute Офіційний сайт агента

Killer Queen — популярний британський триб'ют гурт, який виконує хіти легендарного рок-колективу QUEEN. Жанр виступів – поп-рок, хард-рок. Мрієте побачити зірок на своєму урочистості та насолодитися їх виступом? Наше агентство з радістю допоможе вам запросити Killer Queen на будь-яке свято без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста QUEEN tribute надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Музична діяльність легенди року розпочалася 49 років тому. До складу групи входили: Freddie Mercury, John Richard Deacon. Найуспішнішими композиціями, які принесли колективу світову популярність, стали: "The Show Must Go On", "A Kind of Magic", "Radio Ga Ga", "We Will Rock You". Усього було випущено 15 альбомів, пісні з яких посіли перші місця найкращих чартів. З 2012 року QUEEN представляє триб'ют колектив під назвою Killer Queen, у перекладі «вбивча королева». Унікальна програма на честь вокаліста Фредді Меркьюрі називається Full Stage Show. Це шоу вже об'їхало весь світ, а артистів офіційно визнано найкращими з триб'ють виконавців. Незважаючи на постійні гастролі, колектив часто виступає на таких заходах, як:

  • вечірки;
  • фестивалі;
  • міські свята;
  • корпоративи;
  • ювілеї;
  • весілля.

  Виступ зірок мало схожий на звичайний концерт — це феєричне шоу, де звучатимуть найкращі хіти. Артисти часто виходять до зали, фотографуються та роздають автографи всім охочим. У програму включені такі сингли, як:

  • Misfire;
  • Tie Your Mother;
  • Sleeping On The Sidewal;
  • Leaving Home Ain't Easy;
  • Don't Try Suicide;
  • Flash To The Rescue;
  • Action This Day.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати QUEEN tribute

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на QUEEN tribute

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна QUEEN tribute вказана для ознайомлення. Остаточний прайс QUEEN tribute залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар QUEEN tribute для вашого свята.

Видео QUEEN tribute

Як замовити виступ QUEEN tribute? Щоб замовити виступ QUEEN tribute на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу QUEEN tribute.

Ми рекомендуємо запрошувати QUEEN tribute до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення QUEEN tribute на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ QUEEN tribute у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский