Замовити артиста Radio Killer

Radio Killer Офіційний сайт агента

Радіо Кіллер – це прославлений румунський гурт, який виконує музику в стилі денс-поп. Запальні мелодії Radio Killer перетворюють кожен їхній концерт на барвисте та незабутнє шоу, яке завжди доречно на гарному святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Radio Killer надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Radio Killer

  Цей веселий колектив радує шанувальників гарної музики своїми композиціями ще з 2009 року. Спочатку до складу Радіо Кіллер увійшли відразу сім обдарованих румунських діджеїв, які до цього протягом десяти років виступали в нічних клубах і на дискотеках країни. Першим популярним синглом гурту Радіо Кіллер стала пісня «Voila», випущена все того ж 2009 року. Композиція припала до смаку жителям не лише Румунії, а й сусідніх країн. Всього через рік Radio Killer подарували своїм шанувальникам новий хіт: запальну композицію Be Free, що стала всесвітньо відомим синглом. Через деякий час на шанувальників гурту чекав новий реліз: цього разу музиканти записали композицію «Lonely Heart», яка стала найуспішнішою в їх дискографії. Від початкового складу Радіо Кіллер залишилася лише одна людина – Пол Даміксі, до якої приєдналася чарівна та обдарована вокалістка Лі Герт.

  Замовити Radio Killer на свято

  В даний час хлопці активно працюють над матеріалом для нових пісень, а також не менш активно гастролюють у всьому світі. Цих харизматичних румунів справді можна запросити себе на свято: на Новий Рік, на ювілей, на творчий вечір, на бенкет, на весілля, на корпоратив. Букінг артистів з гарантією їхнього приїзду та проведення якісного концерту ви можете здійснити за допомогою нашої компанії BnMusic – офіційного сайту концертного агента Radio Killer. Ми виступаємо в ролі офіційного промоутера артистів і працюємо за прямими контактами Radio Killer без посередників. Замовити артистів з нашою допомогою означає подарувати собі та своїм гостям барвистий, незабутній, ефектний та по-справжньому ексклюзивний захід, який стане чудовою альтернативою стандартному сценарію проведення свят. Ми займаємось організацією виступів уславлених музикантів вже не перший рік і здатні проводити їх за вищим розрядом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Radio Killer

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Radio Killer

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Radio Killer вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Radio Killer залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Radio Killer для вашого свята.

Видео Radio Killer

Як замовити виступ Radio Killer? Щоб замовити виступ Radio Killer на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Radio Killer.

Ми рекомендуємо запрошувати Radio Killer до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Radio Killer на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Radio Killer у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский