Замовити артиста Rag‘n‘Bone Man

Rag‘n‘Bone Man Офіційний сайт агента

Rag'n'Bone Man – сучасний суперпопулярний співак Великобританії, який виступає у жанрі соул. Справжнє ім'я – Rory Graham. Не знаєте, як розважити гостей на своєму святі? Наше агентство допоможе урізноманітнити захід та запросити на нього артиста зі світовою славою без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rag‘n‘Bone Man надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Співак почав займатися музикою ще у підлітковому віці. Вже у 15 років він непогано переспівував блюз та соул відомих виконавців. У віці 18 років він почав виступати на сцені перед концертними програмами KRS-One, Pharoahe Monch. Світову популярність співаку принесла пісня "Bitter End", яка входила до третього альбому "Disfigured". Перші дві платівки – "Bluestown" і "Wolves", стали успішними лише у Великій Британії. Деякі композиції посіли перші місця хіт-парадів. На початку 2019 року артист зняв кліп на спільну пісню з Calvin Harris — Giant, який переглянули за 1,5 місяця майже 100 мільйонів користувачів YouTube. На сьогоднішній день зірка має світову популярність, її часто запрошують не лише на концерти, а й на такі заходи, як:

  • фестивалі;
  • міські свята;
  • весілля;
  • корпоративи;
  • вечірки.

  Rag'n' Bone Man завжди ретельно готується до заходів, підбирає репертуар, репетирує. З шанувальниками на виступах артист часто жартує, фотографується. Кожна програма включає кращі твори:

  • High heeled sneakers;
  • Bottom of a bottle;
  • Right now;
  • Disfigured;
  • Hell yeah;
  • Life in her yet;
  • Grace.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rag‘n‘Bone Man

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rag‘n‘Bone Man

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rag‘n‘Bone Man вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rag‘n‘Bone Man залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rag‘n‘Bone Man для вашого свята.

Видео Rag‘n‘Bone Man

Як замовити виступ Rag‘n‘Bone Man? Щоб замовити виступ Rag‘n‘Bone Man на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rag‘n‘Bone Man.

Ми рекомендуємо запрошувати Rag‘n‘Bone Man до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rag‘n‘Bone Man на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rag‘n‘Bone Man у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский