Замовити артиста Ray Horton

Ray Horton Офіційний сайт агента

Рей Хортон – це один із золотих голосів всесвітньо популярного дуету Milli Vanilli. Харизматичний та обдарований, Ray Horton завжди викликає овації у публіки та перетворює приватні свята на заходи класу люкс!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ray Horton надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Ray Horton

  Обдарований американський виконавець розпочав свою кар'єру у складі уславленого гурту Milli Vanilli. Колектив користувався всесвітньою популярністю у 1980-1990-х роках. На рахунку цієї групи – чималі досягнення, такі як 35 мільйонів реалізованих по всьому світу платівок, три премії Греммі та «Music Awards», а також незліченна безліч дивовижних концертів. Також Рей Хортон виступав у ролі провідного вокаліста NANA Abrokwa – європейського репера, чиї диски, записані у співпраці з цим музикантом, продавалися тиражами 10 мільйонів копій. У 1999 році виконавець вкотре голосно заявив про себе випуском повноформатної платівки під назвою «First Time», до складу якої увійшли такі всесвітньо відомі хіти, як «Tell Me Heart», «I Cry» та «Because I Love You» . Ці пісні не лише підірвали чарти Європи, а й виявилися вельми затребуваними у країнах колишнього СРСР. Тепер замовити Ray Horton на корпоратив прагнуть мільйони шанувальників гарної музики по всьому світу.

  Концерт уславленого виконавця для вашого свята

  Ми, букінг-агентство BnMusic, виступаємо в ролі офіційного концертного агента Рея Хортона. З нашою допомогою ви можете запросити виконавця до себе на свято (весілля, банкет, творчий вечір, корпоратив, Новий Рік чи ювілей). Ми гарантуємо не лише живе виконання артистом його найкращих хітів, а й подальше спілкування з шанувальниками, роздачу автографів та фотографування. Ми маємо домовленості про організацію виступів артиста на правах його офіційних представників.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ray Horton

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ray Horton

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ray Horton вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ray Horton залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ray Horton для вашого свята.

Видео Ray Horton

Як замовити виступ Ray Horton? Щоб замовити виступ Ray Horton на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ray Horton.

Ми рекомендуємо запрошувати Ray Horton до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ray Horton на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ray Horton у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский