Замовити артиста Rednex

Rednex Офіційний сайт агента

Rednex – один із найоригінальніших та автентичних колективів, що виступають у жанрі євро-поп. У репертуарі всесвітньо відомі танцювальні хіти та мелодійні ліричні композиції. Ми допоможемо організувати виступ шведської групи на будь-якому заході без переплат та посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rednex надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях

  Група Rednex розпочала свій творчий шлях 1994 року, і вже дебютний сингл під назвою Cotton-Eye Joe потрапив до провідних світових чартів, зробивши їх мегапопулярними. У своїх композиціях гурт поєднує веселі танцювальні аранжування та північноамериканський кантрі, що дозволяє слухачам впізнавати пісні з перших нот. Слідом за дебютним синглом пролунали такі хіти як Old Pop in an Oak та Wish You Were Here, які закріпили за музикантами статус зірок стилю євроденс. За свою творчу кар'єру колектив випустив два повноцінні студійні альбоми, а також кілька десятків максі-синглів.

  Програма виступу

  Група, як і стиль, у якому вони працюють, були популярними у 90-х роках. Але й зараз, коли мода на музику на той час повертається, вони досить затребувані в Європі. Учасники гурту не лише співають, а й активно спілкуються із залою, що дозволяє створити святкову атмосферу. Артисти із задоволенням виступлять на фестивалі, вечірці, загальноміському заході, корпоративі, і може бути заявлена як один із хедлайнерів.

  Програма Rednex складається із всесвітньо відомих хітів:

  • Cotton-Eye Joe;
  • Wild 'N Free;
  • Wish You Were Here
  • Football Is Our Religion;
  • Old Pop in an Oak
  • The spirit of the Hawk;
  • Riding Alone,

  які розбавлені новими піснями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rednex

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rednex

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rednex вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rednex залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rednex для вашого свята.

Видео Rednex

Як замовити виступ Rednex? Щоб замовити виступ Rednex на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rednex.

Ми рекомендуємо запрошувати Rednex до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rednex на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rednex у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский