Замовити артиста Rick Astley

Rick Astley Офіційний сайт агента

Важко знайти шанувальника поп- та дискомузики, який не чув би про Ріка Естлі. Ми пропонуємо вам запросити Rick Astley на свято, перетворивши його зі звичайної урочистості на незабутній захід!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rick Astley надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Rick Astley

  Виконавець народився 1966-го року в Англії. Він був четвертою дитиною в сім'ї фермерів, його батьки розлучилися, коли він був ще маленьким хлопчиком, і життя не обіцяло йому ніяких надхмарних висот. Єдине, за рахунок чого Рік Естлі вибивався з низки своїх однолітків – це його музичний талант. Вже у 10-річному віці хлопчик почав співати у церковному хорі, а у підлітковому періоді майбутній всесвітньо відомий артист почав виступати у складі рок-гуртів.

  Подальший розвиток біографії Rick Astley

  Справжній успіх прийшов до виконавця у 1987 році, коли він випустив композицію «Never Gonna Give You Up». Пісня моментально підірвала чарти майже всіх країн світу, а на сьогоднішній день є однією з найвідоміших і найпопулярніших культових поп-композицій. У другій половині 80-х років минулого століття Rick Astley випустив дві вкрай успішні диско-пластинки, після чого він вирішив віддати перевагу іншому стилю – соулу. Цей жанр не настільки популярний, як диско і денс, однак і в ньому Rick Astley, поза всякими сумнівами, неймовірно гарний. Ми виступаємо в ролі промоутера співака та пропонуємо вам замовити на свято Rick Astley. Артист дуже активно гастролює по всьому світу, а прямі контакти Ріка дозволяють нам бути впевненими, що ми зможемо запросити його до вас на свято будь-якого плану.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rick Astley

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rick Astley

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rick Astley вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rick Astley залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rick Astley для вашого свята.

Видео Rick Astley

Як замовити виступ Rick Astley? Щоб замовити виступ Rick Astley на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rick Astley.

Ми рекомендуємо запрошувати Rick Astley до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rick Astley на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rick Astley у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский