Замовити артиста Righeira

Righeira Офіційний сайт агента

Рігейра – дует з італійського міста Турін, легка танцювальна музика якого принесла популярність виконавцям не лише в Італії, а й у багатьох країнах. Їхні пісні повертають у світ диско 80-х. Ви можете запросити Righeira на свій захід. Наша агенція допоможе організувати ваше свято на вигідних умовах і без участі посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Righeira надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях колективу

  У 1981 році два італійські музики Стефано Риги і Стефано Рота заснували дует Рігейра. У 1983 році пісня «Vamos a la playa», принесла виконавцям успіх. Композиція сім тижнів займала високі рядки в італійському хіт-параді. Комерційний успіх вона мала й інших країнах. "L'estate Sta Finendo" стала абсолютним хітом Італії. А у 2000-х несподівано здобула нове життя. Її співають футбольні фанати, зокрема уболівальники ФК Ліверпуль. На фестивалі Festivalbar у 1985 році Righeira виконали композицію "No tengo dinero", а в Сан-Ремо представили слухачам баладу "Innamaratissimo", де посіли 15-е місце. Того ж року колектив розпався. 2004 року музиканти знову зібралися разом. Вони записали кілька альбомів та синглів, успішно виступають на сценах Італії та Європи.

  Стиль виконання

  Righeira – це італійське диско 80-х у чистому вигляді. Яскрава, мелодійна, захоплююча музика італійців дасть відчуття свята: чи то концерт до річниці міста, чи підприємства, чи просто день народження у вузькому колі. Тут можна підспівувати та танцювати. Адже музика диско для цього створена.

  Найпопулярніші композиції

  Рігейра виконає на вашому урочистості хіти, що полюбилися всім:

  • Vamos A La Playa;
  • No Tengo Dinero;
  • Tanzen Mit Righeira;
  • Hey Mama;
  • L'estate Sta Finendo;
  • Inamoratissimo.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Righeira

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Righeira

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Righeira вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Righeira залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Righeira для вашого свята.

Видео Righeira

Як замовити виступ Righeira? Щоб замовити виступ Righeira на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Righeira.

Ми рекомендуємо запрошувати Righeira до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Righeira на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Righeira у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский