Замовити артиста Rita Ora

Rita Ora Офіційний сайт агента

Рита Ора – популярна британська співачка із сім'ї албанських біженців. Тільки завдяки завзятості, таланту та чарівності дівчина зуміла пробитися на сцену та завоювати серця десятків тисяч шанувальників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rita Ora надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Дитинство Рити пройшло у Косові. Але пізніше, коли в країні почалися конфлікти на міжнаціональному ґрунті, разом із батьками втекла до Лондона. Перші імпровізовані концерти дівчина почала давати у пабі свого батька. Жанри, в яких виступає дівчина сьогодні, – поп-музика та сучасний ритм-н-блюз.

  Коли зійшла зірка Рити Ори

  Продюсер Джей-Зі помітив співачку 2008 року. Перший сингл, який почув світ, – Young Forever. Ще одна гучна композиція – Where'sYourLove. Рита Ора брала участь у Британському відборі талантів для Євробачення, але перемогти не вдалося. З 2014 року актриса знімається у фільмах. Її фільмографія: "Форсаж-6", "50 відтінків сірого". Також дівчина брала участь у рекламних компаніях Мадонни і є обличчям косметики Rimmel. Якщо ви бажаєте запросити артиста на захід, зверніться до нас. Досвідчені менеджери організують виступ будь-якого формату. Замовити співачку можна для приватного корпоративу, вечірки чи грандіозної події – концерту та навіть масштабних гастролей.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rita Ora

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rita Ora

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rita Ora вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rita Ora залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rita Ora для вашого свята.

Видео Rita Ora

Песни Rita Ora

Як замовити виступ Rita Ora? Щоб замовити виступ Rita Ora на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rita Ora.

Ми рекомендуємо запрошувати Rita Ora до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rita Ora на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rita Ora у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский