Замовити артиста Rixton

Rixton Офіційний сайт агента

Група Rixton – це британський колектив, який працює у музичних стилях R&B, поп та поп-рок. Найчастіше замовити групу Rixton на корпоратив бажають люди, у яких планується сімейна вечірка, веселий корпоратив чи активний захід.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rixton надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про групу Rixton

  Група Rixton складається з 4 осіб: лід-вокаліста, бек-вокаліста, ударника та бас-гітариста. Кожен учасник виконує власну партію, використовуючи бас-гітару чи клавішні інструменти. Цей колектив було засновано у 2012 році, але спочатку він складався з 2 учасників. Тоді група використовувала для розкручування «Ютуб», куди заливала свої відеокліпи. Сьогодні ж в арсеналі виконавців є сольний альбом і багато композицій, що запам'ятовуються:

  • "Me and My Broken Heart";
  • "Make Out";
  • "Whole" та інші.

  Якщо ви зараз шукаєте контакти групи Rixton або офіційний сайт Rixton, то залиште це заняття! У нашому букінг агентстві BnMusic ви можете замовити організацію концерту цього колективу, щоб подарувати собі та запрошеним гостям позитивні емоції та чудову музику, яка змусить усіх танцювати.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rixton

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rixton

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rixton вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rixton залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rixton для вашого свята.

Видео Rixton

Як замовити виступ Rixton? Щоб замовити виступ Rixton на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rixton.

Ми рекомендуємо запрошувати Rixton до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rixton на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rixton у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский