Замовити артиста Roberto Kel Torres

Roberto Kel Torres Офіційний сайт агента

Співак Роберто Кел Торрес народився на Кубі, але найбільшу популярність він здобув у країнах СНД після перемоги у відомому конкурсі «Нова хвиля». У виконавця чудовий голос, він дуже артистичний та привабливий, тому запросити Roberto Kel Tores на захід поспішають поціновувачі справді якісної музики.

Сайт артиста: roberto-kel-torres.ru

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Roberto Kel Torres надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Roberto Kel Torres

  Популярний співак Роберто Кел Торрес народився в сім'ї відомого кубинського виконавця, тому він вирішив іти стопами свого батька. З дитинства він займався творчістю, виступаючи разом зі своїми друзями та вивчаючи музику. Потім Roberto Kel Tores протягом 4 років навчався оперному співу та працював в опері Гавани. Але найбільша популярність до нього прийшла після перемоги у «Новій хвилі», адже офіційний сайт агента Roberto Kel Tores та групи у соціальних мережах заповнили повідомлення захоплених шанувальниць. Перемога принесла виконавцю солідний грошовий приз та визнання в країнах СНД, тому зараз він випускає нові альбоми та записує свої найкращі сингли: • Darei la Vita Per Te; • "Keep Singing This Song"; • «Mi Preferida» та інші. Виконавець постійно дивує своїх шанувальників, наприклад, нещодавно вийшов його новий альбом Diferente, в якому об'єднані старі та сучасні музичні напрямки. Чи хочете ви послухати ці сингли та інші хіти Роберто? Тоді зробіть перший крок та поспішайте замовити на свято співака Роберто Кел Торреса. Він принесе на ваше свято запальну музику та сови неповторний шарм, дивуючи запрошених на захід гостей!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Roberto Kel Torres

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Roberto Kel Torres

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Roberto Kel Torres вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Roberto Kel Torres залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Roberto Kel Torres для вашого свята.

Видео Roberto Kel Torres

Як замовити виступ Roberto Kel Torres? Щоб замовити виступ Roberto Kel Torres на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Roberto Kel Torres.

Ми рекомендуємо запрошувати Roberto Kel Torres до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Roberto Kel Torres на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Roberto Kel Torres у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский