Замовити артиста Róisín Murphy

Róisín Murphy Офіційний сайт агента

Рошин Мерфі називають королевою арт-поп-музики за її вміння змішувати різні жанри, унікальні вокальні дані та ексцентричні сценічні образи. Участь такої зірки перетворить будь-яке свято на подію, що запам'ятовується. Ми гарантуємо професійний рівень організації та проведення заходу на вигідних умовах за прийнятними цінами.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Róisín Murphy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок музичної кар'єри

  Róisín Marie Murphy родом із невеликого ірландського містечка Арклоу, де народилася 1973 року. У підлітковому віці переїхала разом із батьками до Англії. У 1994 році вона стала учасницею дуету "Moloko" разом з Марком Брайдоном, представивши світу цілу низку хітів: "Sing It Back", "The Time is Now" та "Fun for Me". Після чотирьох успішних випусків альбомів пара розійшлася і ірландська зірка зайнялася власним проектом.

  Сольна діяльність

  У 2005 році Рошин Мерфі записала першу сольну платівку Ruby Blue, яку критики назвали «ідеальним поєднанням людського тепла і технологічних ноу-хау». Диск "Overpowered" порадував шанувальників треками "You Know Me Better" та "Let Me Know". Після невеликої творчої перерви співачка знову записується на студії та активно гастролює Європою та США.

  Де виступає артистка

  Róisín Murphy виступає на заходах різного формату: сольні концерти, фестивалі, корпоративні вечірки та сімейні урочистості. У репертуарі співачки, як нові пісні, так і відомі хіти «Moloko», що принесли їй популярність:

  • "Innocence";
  • "Plaything";
  • "Exploitation";
  • "Forever More";
  • "Overpowered";
  • "Flash of Light".

  Róisín Murphy влаштовує справжні театралізовані шоу. Жива музика, унікальний вокал та артистизм співачки створюють особливу атмосферу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Róisín Murphy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Róisín Murphy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Róisín Murphy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Róisín Murphy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Róisín Murphy для вашого свята.

Видео Róisín Murphy

Як замовити виступ Róisín Murphy? Щоб замовити виступ Róisín Murphy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Róisín Murphy.

Ми рекомендуємо запрошувати Róisín Murphy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Róisín Murphy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Róisín Murphy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский