Замовити артиста Royal Blood

Royal Blood Офіційний сайт агента

Британський колектив Royal Blood відомий виконанням пісень у жанрах блюз-рок, гаражний рок. Ми пропонуємо запросити творчий дует на свято, корпоративний захід. У нас ви зможете виступ артистів замовити без посередників, зайвих переплат, дізнатися про докладний райдер, встановлений виконавцями.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Royal Blood надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія колективу

  З'явився рок-дует у 2013 році. Його заснували британські музиканти Бен Тетчер (ударні), Майк Керр (бас-гітара, вокал). Перший концерт дует дав публіці лише через 2 дні після формування. Виступ успішний, він став початком стрімко зростаючої популярності виконавців. Листопад 2013 р. ознаменувався для колективу виходом синглу Out of the Black, який відразу зробив групу відомою. 2015 став справжнім проривом – музиканти отримали нагороди NME Awards, ставши переможцями номінацій «Bast Live Band», «Best New Band». Музичній творчості колектив приділяє весь час. Пісні, написані рок-групою, одразу стають популярними, улюбленими фанатами різних країн. Дует постійно їздить із гастролями, дає концерти, спілкується з шанувальниками. Британський дует стане бажаним запрошеним гостем на корпоративах, вечірках молоді, громадських заходах. Творчість гурту Royal Blood оцінять не лише любителі гарного року, а й фанати поп-музики, настільки запальні, яскраві виступи готують глядачам іноземні артисти.

  Відомі пісні дуету

  • Little Monster.
  • Blood Hands.
  • Come On Ove.
  • Ten Tonne Skeleton.
  • Loose Change.
  • You Can Be So Cruel.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Royal Blood

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Royal Blood

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Royal Blood вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Royal Blood залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Royal Blood для вашого свята.

Видео Royal Blood

Як замовити виступ Royal Blood? Щоб замовити виступ Royal Blood на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Royal Blood.

Ми рекомендуємо запрошувати Royal Blood до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Royal Blood на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Royal Blood у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский