Замовити артиста Rozalla

Rozalla Офіційний сайт агента

Всесвітньо відома рейв-діва Rozalla здобула популярність завдяки своїм танцювальним хітам. Усі альбоми славилися гарною рецензією. Запрошена на ваше свято Розалла виконає легендарний хіт «Everybody's free» та порадує динамічним шоу!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rozalla надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Rozalla

  Уродженка африканської країни зуміла досягти неймовірного успіху в Англії та низці європейських країн. Розпочавши свою музичну кар'єру у Зімбабве, юну дівчину помітив британський продюсер та запропонував їй переїзд у країну туманного альбіону. Пробувши недовго вокалістської групи Band of Gypsies, Розалла вирішила розпочати сольну кар'єру. Відомий танцювальний хіт "Everybody free to feel good" вийшов 1991 року, прославив співачку і не залишив публіку байдужою. Танцювальний хіт ідеально гармоніював настроям населення Британії початку 90-х років, яке було охоплено хвилею рейвів. Співачка отримала запрошення від короля поп-музики Майкла Джексона виступати на розігріві його концертів під час гастрольного туру. Через 3 роки Розалла записала меланхолійнішу пісню «Are you ready to fly». Поступово епоха рейву втрачала свою популярність, тому співачка пристосувалась до поп-мейнстриму і стала невід'ємною його частиною. Після випуску 3 сольного диска з примітною назвою Coming Home Розалла тимчасово покинула сцену. Періодично співачка збирала невеликі зали та записувала ремікси на відомі хіти. У 2009 році Rozalla Miller порадувала своїх шанувальників новим альбомом "Brand New Version", який був витриманий у стриманому джазовому стилі. Сьогодні співачка переспівує свої старі хіти та записує пісні разом з іншими проектами. За допомогою нашої компанії ви можете запросити зірку на весілля , на банкет, ювілей та творчий вечір. Ми індивідуально працюємо з кожним клієнтом та надаємо райдер відомих артистів. У вас є унікальна можливість замовити зірку на свято, щоб воно стало незабутнім!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rozalla

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rozalla

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rozalla вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rozalla залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rozalla для вашого свята.

Видео Rozalla

Як замовити виступ Rozalla? Щоб замовити виступ Rozalla на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rozalla.

Ми рекомендуємо запрошувати Rozalla до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rozalla на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rozalla у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский