Замовити артиста Rozhden

Rozhden Офіційний сайт агента

Фіналіст українського проекту Голос, співак та автор текстів Рожден Анусі виступає з композиціями, написаними у популярному жанрі, хіп-хоп та електронному стилі. Його хіти добре сприймають критики та слухачі, підтвердженням цього є їхні високі позиції у чартах. Наше агентство пропонує організувати виступ народженого на вашому урочистості.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rozhden надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Народжений Анусі – талановитий співак, а також автор пісень, родом з Одеси. У нього також є грецьке та осетинське коріння. Ще в підлітковому віці викладач з вокалу сказав, що хлопець не має слуху. Але юний співак все одно продовжив займатися музикою, і вже до 17 років про нього знав все місто, а до 22 і вся країна. Рожден взяв участь в українському аналогу популярного телешоу «Голос» та під керівництвом свого наставника Діани Арбеніної дійшов до фіналу. Після проекту співак випустив перший альбом «Правда», який сподобався публіці та музичним критикам. А пісня «Знаєш», із цього ж альбому одразу посіла перше місце в iTunes. У 2016 році Рожден записав другу платівку R2, яка відрізняється від попередньої як характером, так і стилем. Стало більше бітів, переважає поп, хіп-хоп та електроніка. Також музикант пробував свої сили у відборі на Євробачення та брав участь у телепроекті «Холостяк».

  Заходи

  Пісні Народжена зроблять весільну урочистість, корпоратив, вечірку або день народження такими, що запам'ятовуються. Виконавець легко створює позитивну атмосферу, сповнену приємних емоцій. Пісні музиканта чіпляють своєю щирістю, лірикою та самобутньою манерою виконання, що обов'язково зачепить усіх, хто прийшов на захід.

  Відомі композиції

  Усі виступи музиканта супроводжуються найпопулярнішими композиціями. До них належать:  Знаєш;  Дрібниця;  Без тебе;  Віддаємо;  Самотніми.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rozhden

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rozhden

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rozhden вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rozhden залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rozhden для вашого свята.

Видео Rozhden

Як замовити виступ Rozhden? Щоб замовити виступ Rozhden на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rozhden.

Ми рекомендуємо запрошувати Rozhden до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rozhden на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rozhden у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский