Замовити артиста Руки`в Брюки

Руки`в Брюки Офіційний сайт агента

Гурт «Руки в Брюки» знаходиться в авангарді українського рок-н-ролу вже понад десять років. Музиканти грають R&B 50-60-х, рокабілі та jump blues. Якщо ви мрієте про веселе танцювальне свято, запросіть артистів за допомогою нашої агенції. BnMusic – ми працюємо оперативно, якісно та без залучення посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста группы "Руки`в Брюки" надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія створення

  Гурт створений у 2007 році в Києві музикантом та автором пісень Олександром Ремезом. "Руки в Брюки" вперше вийшли на сцену в рамках фестивалю "Украбілі Вибух". Незабаром зібрано достатньо музичного матеріалу для запису повноцінного студійного альбому. 2009-го вийшла платівка «Hey, Lady!» і з'явилося перше відео, зняте на пісню «Стригай, мала, стрибай»

  Пік популярності

  Гурт «Руки в Брюки» – учасники престижних фестивалів в Україні та за кордоном. 2018-го музиканти успішно виступили на телевізійному проекті «Х-фактор». У дискографії колективу сім альбомів авторських пісень, збірки каверів світових хітів, сингли та відеокліпи. "Руки в Брюки" брали участь у триб'ют-проекті Елвіса Преслі, виконавши хіти короля рок-н-ролу.

  Де виступають артисти

  Гурт виступає із сольною програмою, як на масштабних майданчиках країни, так і в клубах, приватних та корпоративних вечірках, тематичних заходах та творчих проектах. Сет-лист концерту:

  • Я вигадав світ;
  • Скажи сьогодні вночі;
  • Романтик;
  • Туфлі тиснуть;
  • Хлопчик-чик-чик;
  • Цукрові губи;
  • River flows down;
  • Completely sweet.

  Виступ «Руки в Брюки» – це справжнє свято рок-н-ролу, танці та веселощі нон-стоп, драйв та неймовірна енергетика.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Руки`в Брюки

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на группы "Руки`в Брюки"

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна группы "Руки`в Брюки" вказана для ознайомлення. Остаточний прайс группы "Руки`в Брюки" залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар группы "Руки`в Брюки" для вашого свята.

Видео Руки`в Брюки

Як замовити виступ группы "Руки`в Брюки"? Щоб замовити виступ группы "Руки`в Брюки" на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу группы "Руки`в Брюки".

Ми рекомендуємо запрошувати группы "Руки`в Брюки" до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення группы "Руки`в Брюки" на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ группы "Руки`в Брюки" у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский