Замовити артиста Sabrina

Sabrina Офіційний сайт агента

Популярна співачка 80-х років минулого сторіччя Сабріна Салерно відома як Sexy Girl європейської естради. Свій титул вона втрачати не має наміру, тому продовжує демонструвати відверті вбрання та виконувати відомі хіти. Sabrina Salerno може зробити ваше свято незабутнім. Наша компанія гарантує найменшу вартість за виступ поп-діви!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sabrina надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Сабріна Салерно

  Sabrina Salerno, популярна співачка продовжує радувати своїх шанувальників запальним репертуаром та оригінальною шоу-програмою. Італійська співачка Сабріна Салерно розпочинала з кар'єри фотомоделлю. Яскрава та красива зовнішність дозволила вигравати конкурси краси. Зі званням «Міс Лігурія-1986» дівчина розпочала роботу на телебаченні, ставши ведучою на популярному каналі. У 1986 році виходить її відомий сингл «Sexy Girl», через рік світ побачив хіт «Boys». Остання пісня запам'яталася відвертим кліпом. Спокусливий бюст Сабріни підкреслював спрямованість пісні, а також зводив з розуму мільйони шанувальників у багатьох європейських країнах. Хіт «All Of Me» не виправдав покладених очікувань, він вийшов у 1988 році і не повторив популярності свого попередника.

  Популярні хіти Сабрини у стилі євроденс

  Наступні сингли (Sex, Pirate Of Love і т.д.) з реміксами на них ще більше сприяли успіху Сабріни. З 1991 року про співачку забули майже на 3 роки, а при її поверненні вже спостерігалася зовсім інша музична епоха. Тому вона випускає сингли у звичному стилі італо-диско, а також новому – євроденсі. Після цього була чергова перерва у творчій діяльності – аж до 1999 року. У новому столітті співачка продовжує гастролювати. Особисте життя Сабріни Салерно почало налагоджуватися лише у 2004 році, коли вона поєднувалася законним шлюбом із музичним продюсером Енріко Монті. Тепер чоловік усіляко допомагає кар'єрі співачки. Сім'я Сабріни Салерно вже збільшилася, оскільки народився їхній спільний син Лука. Співачка щаслива у шлюбі та продовжує концертну діяльність. Секрет успіху Sabrina Debora Salerno полягає в заводних та енергійних піснях, які доповнюють сексуальне вбрання, що обтягує її красиву фігуру. За допомогою нашої компанії ви можете замовити популярну співачку на своє свято, свято чи весілля з оригінальною концертною програмою будь-якого масштабу та складності. Наша компанія гарантує зважений та продуманий підхід до організації виступів. При цьому враховується інтереси та побажання клієнтів. Ми відповідаємо за організацію свята на професійному рівні. У разі виникнення форс-мажорних обставин весь завдаток буде повернено клієнту. Співробітники компанії BnMusic, які чудово знаються на шоу-бізнесі, допоможуть влаштувати феєричну виставу європейського класу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sabrina

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sabrina

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sabrina вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sabrina залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sabrina для вашого свята.

Видео Sabrina

Як замовити виступ Sabrina? Щоб замовити виступ Sabrina на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sabrina.

Ми рекомендуємо запрошувати Sabrina до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sabrina на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sabrina у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский