Замовити артиста Safri Duo

Safri Duo Офіційний сайт агента

Шоу-дует Safri Duo двох барабанщиків, які перетворили звичайний спосіб відбивання ритму на щось зовсім неземне. Якщо вас цікавить, у що саме – тут допоможуть лише контакти Safri Duo, замовити їх на свято буде корисно. Нехай гості побачать, що можна створити, маючи в руках пару паличок, а довкола себе цілий гурт барабанів і тарілок. Офіційний сайт Safri Duo запрошує до співпраці всіх бажаючих, замовлення артистів на свято без переплат. Група чудово підходить для створення атмосфери шоу на урочистих церемоніях, весіллях та корпоративах.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Safri Duo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість та унікальність Safri Duo

  Ці хлопці грають із десяти років, і хоча впізнали один одного лише в університеті, на той час уже непогано змогли підвищити рівень своєї майстерності. Хто б міг припустити, що перкусіоністи самодостатні власними силами, та ще й у парі. Їм не потрібний ні клавішник, ні гітарист. Вони навіть не потребують вокаліста. За барабанною установкою почуваються, як риби у воді. Замовити Safri Duo на свято ніколи не програшно, повірте…

  Все почалося з того, що обидва – Морган Сейвері та Уффо Фрііс вступили до Королівської музичної академії в Данії, Тіволі. І там же їм уперше спала на думку ідея створити власний колектив артистів. Назву склали з початку своїх прізвищ – Savery+Friis, SaFri. Додали слово "дует" і зайнялися організацією виступів з 1992 року, одразу після закінчення академії. Так що вже скоро 25 років, як гурт дарує свою майстерність усьому світу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Safri Duo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Safri Duo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Safri Duo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Safri Duo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Safri Duo для вашого свята.

Видео Safri Duo

Як замовити виступ Safri Duo? Щоб замовити виступ Safri Duo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Safri Duo.

Ми рекомендуємо запрошувати Safri Duo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Safri Duo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Safri Duo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский