Замовити артиста Sailor

Sailor Офіційний сайт агента

Sailor – британці, що виконують пісні на морські теми. Динамічний поп-рок обрамлений у звучанні дванадцятиструнної гітари та хонки-тонки органчика. Ми пропонуємо вдихнути свіжого бризу та замовити виступ гурту на свій захід.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sailor надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Портові хлопці

  Лідер колективу Джордж Каянус завжди перебував у творчому пошуку. Він не лише запропонував команді виконувати пісні з моряцької тематики. Під його керівництвом до групи додалися:

  • Мандоліна;
  • Фісгармонія;
  • Акордеон;
  • Дзвіночки.

  Таке незвичайне поєднання припало до душі вимогливій публіці. Вже до другого альбому в репертуарі гурту було кілька забійних хітів, які дозволили набрати більшої популярності. Основними хітами колективу були:

  • "Girls, Girls, Girls";
  • "Jacaranda";
  • "Stop That Man";
  • "A Glass Of Champagne";
  • "Give Me La Samba".

  Веселі моряки

  Портова романтика, тривалі морські відрядження, свіже повітря та безмежна блакитність – ось основні теми пісень групи Sailor. Бенд відмінно підійде для тематичної вечірки у стилі «смугастих матросок» або на свято на флоті. В основному це танцювальні композиції, які припадуть до душі як шанувальникам твісту, так і рок-н-ролу. Неможливо втриматися від ритмів "морячків" і не піти у танець. Музиканти не лише виконують композиції, а й роблять справжнє шоу. Кожен учасник вирізняється особистими танцювальними рухами. Також кожен із них співає, складаючи особливу атмосферу. Тож запросити артистів Sailor буде чудовим вибором для любителів легкої та динамічної музики.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sailor

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sailor

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sailor вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sailor залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sailor для вашого свята.

Видео Sailor

Як замовити виступ Sailor? Щоб замовити виступ Sailor на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sailor.

Ми рекомендуємо запрошувати Sailor до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sailor на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sailor у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский