Замовити артиста Sandra Kim

Sandra Kim Офіційний сайт агента

Сандра Кім – бельгійська виконавиця поп-музики, італійка за походженням та наймолодша переможниця «Євробачення». На момент участі у міжнародному конкурсі естрадної пісні їй було лише 13 років. Ми допоможемо Вам почути її голос наживо. У нас можна замовити виступ улюбленої виконавиці без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sandra Kim надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  І світ побачив талант

  На міжнародному конкурсі співачка принесла своїй країні першу перемогу. Сандра представляла Бельгію з композицією "J'aime La Vie" (в пров. з франц. яз. означає "Я люблю життя"). Брати участь у «Євробаченні» могли лише виконавці, які досягли 15-річного віку, а на момент вручення премії з'ясувалося, що співачці – 13. Швейцарське представництво звернулося з претензією до оргкомітету конкурсу, але відібрати першість у висхідної зірки їм не вдалося.

  Кар'єра виконавиці

  Окрім концертної діяльності артистка грала у мюзиклах. Через чотири роки після перемоги у міжнародному конкурсі співачку запросили на роль у постановці Мюзік-Холла в Антверпені на основі твору французького письменника Віктора Гюго «Знедолені». Пізніше вона брала участь у «Мюзиклах від серця 1&2», до репертуару якого входили композиції з популярних мюзиклів, таких як «Відомість» та «Знедолені». Гастролі тривали близько двох років. Захопленість театром переросла у кохання і сьогодні артистка сама ставить мюзикли.

  Сандри та її хіти

  Чарівна артистка прикрасить будь-яку ретро-вечірку, весілля чи день народження. Легенда Бельгії та виконавиця національного гімну країни створить невимушену та хвилюючу атмосферу 90-х років.

  Популярні пісні

  Найпопулярніші пісні виконавиці:

  1. "J'aime la vie".
  2. "Tokyo Boy".
  3. "Make Up".
  4. "Ne m'oublie pas".
  5. "Sorry".
  6. "Souviens-toi"
  7. "J'ai pas fini de t'aimer".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sandra Kim

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sandra Kim

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sandra Kim вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sandra Kim залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sandra Kim для вашого свята.

Видео Sandra Kim

Як замовити виступ Sandra Kim? Щоб замовити виступ Sandra Kim на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sandra Kim.

Ми рекомендуємо запрошувати Sandra Kim до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sandra Kim на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sandra Kim у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский