Замовити артиста Santa Esmeralda

Santa Esmeralda Офіційний сайт агента

Санта Есмеральда – група, яка виконує хіти у стилі поп та диско. Через 40 років з моменту заснування вона продовжує радувати своїх шанувальників і досі. Якщо ви хочете зробити захід цікавим, яскравим і незабутнім, запросіть колектив на корпоратив, день народження або будь-яку іншу урочистість. Замовити виступ Santa Esmeralda без посередників та переплат ви можете через наше агентство.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Santa Esmeralda надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Солістом та єдиним учасником на даний момент є відомий американський саксофоніст на ім'я Лерой Гомез. До цього Санта Есмеральда змінила кількох фронтменів. За час свого існування гурт записав 10 альбомів, проте найпопулярнішим можна назвати перший. Кількість проданих копій становить уже 25 мільйонів, а сам він завоював за результатами продажу звання платинового. Спочатку колектив мав існувати виключно як студійний. Однак, побачивши, наскільки популярним він виявився, його продюсер зважився на зміну формату, і гурт почав вести активну концертну діяльність та їздити до гастрольних турів.

  Заходи

  Виступ такого яскравого гурту, як Santa Esmeralda, перетворить будь-який захід на унікальну та незабутню подію. Музиканти прикрасять своїми оригінальними танцювальними хітами весілля, день народження, банкет та інші урочистості. Соліст – Лерой Гомез – охоче спілкується з публікою та передає їй свій позитивний настрій.

  Найкращі композиції

  На виступах музиканти обов'язково виконують свої найкращі пісні, серед яких:

  • You're My Everything;
  • Another Cha Cha;
  • Thing We Cannot Change;
  • The House of the Rising Sun.
  • Gloria.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Santa Esmeralda

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Santa Esmeralda

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Santa Esmeralda вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Santa Esmeralda залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Santa Esmeralda для вашого свята.

Видео Santa Esmeralda

Як замовити виступ Santa Esmeralda? Щоб замовити виступ Santa Esmeralda на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Santa Esmeralda.

Ми рекомендуємо запрошувати Santa Esmeralda до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Santa Esmeralda на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Santa Esmeralda у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский