Замовити артиста Scooter

Scooter Офіційний сайт агента

Група Scooter з її незмінним світловолосим солістом – втілення драйву. Він виривається з кожної пісні, що поєднує шалений ритм, сильний вокал та електронна музика. Група Скутер за роки існування зуміла не втратити своєї популярності, а стати ще більш відомою. Порядок оплати: передоплата 50% Категорія: Диско 80-90-х Країна: Німеччина

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Scooter надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Scooter – шлях до слави

  Їхні хіти обчислюються десятками, а соліст Ейч Пі Бакстер запам'ятався світу своєю неординарною зовнішністю, характерною німцям, що зачаровує харизмою і пофарбованим у білий колір волоссям. Scooter дає концерти, їздить у тури та збирає стадіони. Але з букінг-агентством Bnmusic ви зможете побачити виконавців на весіллі, дні міста чи корпоративі. Поряд з Modern Talking , Scorpions та Rammstein, група Scooter є предметом гордості Німеччини. Ще б пак – артисти продали понад 30 мільйонів альбомів, а 80 записів альбомів отримали звання золотих або платинових. А все почалося з доленосної зустрічі 1986 року Ейч Пі Бакстера та композитора Ріка Джордана, в результаті якої побачив світ колектив Celebrate the Nun. Але, як кажуть, "перший млинець комом". Склад розпався 1991 року. Якби цього не сталося, Бакстер не захопився б техно музикою і не об'єднався б із Джорданом через два роки до колективу The Loop! До нього також увійшов Єнс Теле і Ферріс Бюллер (він же – брат Декстера). Згодом The Loop! переродилася до Скутера. І ось у 1994 виходить їхній перший авторський сингл – Hyper Hyper. За рік шанувальники вже купують новий альбом, який був виданий тиражем 750 тис. копій та удостоївся трьох золотих записів. Непогано для бенду-початківця! Ще через кілька років виходить "візитка" Scooter – сингл How Much is the Fish? Сингл став золотим одразу у кількох країнах Європи. До 1997 року знаменитих пісень зібралося стільки, що соліст гурту Скутер вирішив видати збірку найкращих пісень. Незабаром артисти починають захоплюватися клубним напрямом музики, і Scooter, офіційний сайт якого трансформувався, починає видавати композиції у нових стилях, розміщуючи на ресурсі. У 2000 році дискотеки розриває сингл 4 am З того часу Скутер активно записує нові альбоми, гастролює Німеччиною та Австрією. Склад колективу пережив зміни, але вони не вплинули на атмосферу їхніх пісень. Scooter замовити на приватний концерт сьогодні хочуть так само, як і 20 років тому.

  Німецький гурт Скутер готовий виконати на вашому святі свої знамениті хіти.

  Замовивши артистів на свято, ви почуєте:

  • How Much Is The Fish
  • Fire – Ramp!
  • 4 години
  • Nessaja
  • State of Mind
  • Stuck On Replay
  • Call Me Manana
  • The Night

  Замовник відповідно до свого смаку має право вносити зміни до плейлисту, важливо заздалегідь обумовити їх з артистами.

  5 головних причин організувати виступ Скутер на корпоративі:

  1. приголомшлива енергетика виконавців та їх пісень;
  2. гарантія живого звуку – артисти завжди виступають живими;
  3. прийнятні ціни – розцінки бенду не перевищують гонорар деяких російських співаків;
  4. можливість почути пісні колективу, що увійшов до історії світового шоу-бізнесу;
  5. прийнятний райдер німецького бенду.

  Не забувайте – запросити Scooter на корпоратив бажають багато шанувальників, колектив має великий успіх у Європі. Щоб випередити інших замовляйте артистів на Новий Рік заздалегідь.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Scooter

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Scooter

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Scooter вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Scooter залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Scooter для вашого свята.

Видео Scooter

Як замовити виступ Scooter? Щоб замовити виступ Scooter на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Scooter.

Ми рекомендуємо запрошувати Scooter до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Scooter на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Scooter у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский