Замовити артиста Seal

Seal Офіційний сайт агента

Співак Seal – романтичний лицар британської естради з дев'яностих років досі своїми хітами "Killer", "Crazy", "Kiss from a Rose" та ін хвилює серця красунь і поціновувачів прекрасної музики. Seal – це образ стійкості перед мінливістю долі та символ відданості переднакресленому служінню романтизму у шоу-бізнесі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Seal надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  «Непересічна біографія Seal та творчість, як єдина можливість вижити»

  Доля автора та співака Seal (Морський котик) відома всьому естрадному світу. За право складати та виконувати свою музику по всьому світу співак Сил отримував від життя жорсткі уроки з моменту свого народження. Народився Генрі Олусегун Адеола Семюела майбутній співак Сил 19 лютого 1963 року в лондонському районі Паддінгтоні в студентській сім'ї бразильця з африканським корінням Френсіса Самюеля та уродженки з Нігерії Адебіші Самюель. Молоді батьки майбутньої знаменитості Seal навчалися та були змушені працювати, тому на Сила не залишалося ні часу, ні сил. Чотирирічний вік Сила затьмарився розпадом сім'ї та від'їздом матері до Нігерії. Хвороба червоний вовчак назавжди спотворила шрамами обличчя хлопця, майбутнього кумира красунь із модельною зовнішністю. Суворе життя з батьком та жахливе звернення батька змусили п'ятнадцятирічного Сила втекти. Одне за іншим змінювалися місця роботи і доля його не щадила, залишалися лише світлі миті, коли Seal співав у клубах та пивних барах.

  Чому ми рекомендуємо замовити Seal на корпоратив

  Аналіз структури святкових заходів сучасності показує достаток у яких техногенного ритму. Враховуючи, що 60-80 відсотків глядачів свята, концерту, корпоративного заходу, весільної урочистості, ювілею, творчого вечора чи вечірки становлять романтичні створення всесвіту – дівчата, то ми стверджуємо, найкращим рішенням для успіху свята є – співак Сил із енергією просвітленого романтизму. Британський співак і автор Seal має три музичні премії «Греммі», нагороди Brit Awards за свою романтичну манеру виконання. Стійкий прихильник романтизму Сил припаде до серця будь-якій дівчині і поціновувачу прекрасної музики в усі часи.

  Seal офіційний сайт концертного агента, чотири причини звернення до нас:

  Перша! У нас прямі контакти Seal та угода про співпрацю, а, як відомо, офіційне представництво знижує витрати клієнтів і викликає приємний шок від того, скільки коштує Seal на корпоратив. Друга! Рішення замовити на свято Seal у десятикратній мірі підвищить статус заходу, а глядацька аудиторія підніметься над буденністю на романтичній хвилі співака Сил як вчасно популярності. Третя! Нами враховуються всі нюанси психології артиста Seal і виконуються всі пункти договірних відносин із замовником. Четверта! Ми є гарантом живого концертного виступу Seal у рамках святкового дійства.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Seal

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Seal

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Seal вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Seal залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Seal для вашого свята.

Як замовити виступ Seal? Щоб замовити виступ Seal на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Seal.

Ми рекомендуємо запрошувати Seal до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Seal на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Seal у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский