Замовити артиста Sean Paul

Sean Paul Офіційний сайт агента

Шон Пол, він же Sean Paul, почав свою кар'єру на батьківщині – на Ямайці. Спочатку він самостійно навчався і розвивався, він наполеглива праця привела його до успіху. Зараз молода людина є володарем престижної премії Греммі та ще кількох нагород. Він створює пісні у стилі дэнсхолл, які користуються популярністю у всьому світі. Ви можете запросити Шона на своє свято через наше агентство без накладок і переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sean Paul надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  Шон з дитинства працював над новими мелодіями та текстами пісень. Його мати наполягала на класичній музичній освіті, але згодом зрозуміла бажання сина та купила йому Ямаху. Саме на цьому інструменті він підбирав перші варіанти аранжувань. Шон мріяв про роль продюсера, але все ж таки став виконавцем запальних мелодій. Спочатку він працював на Ямайці, але 1999 року його пісня стала хітом і його помітив знаменитий продюсер. Після цього досить швидко було записано дебютний альбом і кар'єра співака пішла вгору.

  Пік популярності

  На даний момент він створив 8 альбомів, з яких хоч одна пісня стала хітом. Особливо виділився третій альбом, який може похвалитися одразу кількома жителями верхніх рядків хіт-парадів. Останній із альбомів вийшов у 2018 році, але Шон активно працює також над синглами, записується разом з іншими виконавцями, здійснює турне. Запросивши його на свій корпоратив чи вечірку, ви не пошкодуєте – співак вміє неординарно співати про звичайні речі.

  Популярні композиції

  Його творчість:

  1. "Fire Links Intro".
  2. "Give It up to Me".
  3. "Fat Eh Nah".
  4. "Infitrate".
  5. "Excite me".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sean Paul

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sean Paul

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sean Paul вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sean Paul залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sean Paul для вашого свята.

Видео Sean Paul

Як замовити виступ Sean Paul? Щоб замовити виступ Sean Paul на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sean Paul.

Ми рекомендуємо запрошувати Sean Paul до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sean Paul на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sean Paul у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский