Замовити артиста Secret Service

Secret Service Офіційний сайт агента

Гарячий бенд Secret Service із холодної Скандинавії – запорука запальної вечірки, несмолкаючих пісень та ритмічних танців. Думаєте, виступ гурту Сикрет Сервіс можливий лише для європейських шанувальників? BnMusic допоможе недорого замовити виступ Сикрет Сервіс на вашому заході!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Secret Service надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про групу Secret Service

  Група "Сикрет Сервіс" – справжній шведський феномен. У популярності група поступається лише АВВА. У далекому 1979 році своєю появою група Секрет Сервіс засяяла на світовому небосхилі новою зіркою, ставши популярною не лише у рідній Швеції, а й у всій Європі. Ці шестеро хлопців виконують хіти Flash in the Night та Oh Susie так, як їх знають у всьому світі. Вони – автори мюзиклу, дія якого розгортається у Росії. То чому б не замовити групу Secret Service як почесних гостей? Пісні музикантів вирізняються ритмічністю, утриматися від танцю неможливо. Саме такий настрій і має бути на весіллі чи на ювілеї. Співпрацюючи з BnMusic, вважайте, що контакти секретної служби у вас у кишені.

  Секрети популярності Secret Service

  Витоки успіху гурту беруть свій початок у 1979 році, коли кілька музикантів – вокаліст Ула Хоканссон, клавішники Тім Норелл та Ульф Валберг об'єдналися для участі у шведському музичному шоу-змаганні "Фестиваль мелодії". Перемогу музиканти не здобули, чого не сказати про популярність. Надихнувшись успіхом, Бенд продовжив проект під гучною назвою Secret Service. До тріо приєдналися гітарист Тоні Ліндберг та басист Лейф Паульсен. Склад сформувався приходом ударника Лейфа Юханссона. Успіх Секрет Сервіс Швеція спостерігала вже після виходу першого синглу Oh Susie. Того ж 1979-го виходить другий хіт – Ten O'Clock Postman, який входить до дебютного альбому гурту. І одразу приголомшливий успіх – альбом миттєво стає у Скандинавії золотим. Майже через 10 років склад бенду пережив зміни, але неповторний стиль групи виробився лише після приходу нинішнього соліста Мікаель Ерландссона. Його свіжий голос і зовнішність, що запам'ятовується, не тільки надали групі нове звучання, а й подарували нових шанувальників.

  Які хіти ви почуєте, запросивши Secret Service на корпоратив чи весілля?

  У плейлист Secret Service офіційний сайт пропонує включити:

  • Flash in the Night,
  • О Susie,
  • Ten O'Clock Postman,
  • LA Goodbye,
  • Bring Me A Letter,
  • Walking in the rain,
  • Ye Si Ca.

  Крім цього, виконавці готові заспівати будь-які інші хіти, які замовник забажає почути. Запитання плейлиста обумовлюються заздалегідь.

  5 причин замовити артистів на корпоратив чи свято:

  1. Відмінна репутація: 0% концертів, що не відбулися;
  2. Говорячи про замовлення Секрет Сервіс, офіційний сайт передбачає лише живе виконання;
  3. Агентство працює тільки з офіційним складом та безпосередньо;
  4. Гарантоване дотримання умов договору;
  5. Безтурботне свято – BnMusic завжди поряд із артистом. Ми обговорюємо тонкощі райдера та готові забронювати артистам авіапереліт та готель. Замовник не турбується про розміщення та комфорт артистів, а лише готується до незабутньої вечірки!
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Secret Service

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Secret Service

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Secret Service вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Secret Service залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Secret Service для вашого свята.

Видео Secret Service

Як замовити виступ Secret Service? Щоб замовити виступ Secret Service на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Secret Service.

Ми рекомендуємо запрошувати Secret Service до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Secret Service на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Secret Service у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский