Замовити артиста September

September Офіційний сайт агента

September – це молода шведська співачка, яка виконує музику у стилі поп та євроденс. Дівчина підкорила весь світ своїми енергійними піснями, перетворюючи свої виступи на неповторні шоу. Одне з них буде дуже доречним на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста September надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія September

  Справжнє ім'я виконавиці – Петра Ліннея Паула Марклунд. Вона народилася 1984-го року у Стокгольмі. Любов до музики майбутня всесвітньо відома співачка виявляла ще з дитинства, і в дванадцятирічному віці вона вперше опинилася у звукозаписній студії. Коли ж Петру було сімнадцять років, вона виконувала композиції свого твору в молодіжній рок-групі. Щойно завершивши навчання у школі, дівчина поспішила укласти контракт з однією з авторитетних звукозаписних фірм у своїй країні. Приблизно тоді ж виконавиця взяла собі новий псевдонім, оскільки саме у вересні виконавиця з'явилася світ. У 2004 році вона випустила дебютний однойменний альбом з піснями в стилі євроденс, поп і синтіпоп, який користувався великою популярністю в Швеції. Поступово про дівчину заговорили і в інших країнах Європи. А 2005-го року, після виходу нового альбому – «In Orbit» – виконавиця стала популярною у всьому світі.

  Що відбувалося у долі артистки далі?

  Свій музичний стиль Петра виявила під впливом легкої танцювальної музики. Головним кумиром дівчини з давніх-давен була Кайлі Міноуг. Потужні, енергійні композиції Петри, її глибокий голос у поєднанні з мініатюрною статурою та ангельською красою дозволили їй стати в одному ряду з цією уславленою виконавицею. Тепер замовити September на корпоратив прагнуть мільйони шанувальників по всьому світу, щоб почути наживо хіти "Satellites", "Cry For You", "Because I Love You", "Resuscitate Me", "Party In My Head" та багато інших. Ми на правах сайту офіційного концертного агента September пропонуємо вам унікальну можливість: з нашою допомогою ви можете запросити виконавицю до себе на свято. Яким би складним не здавалося це завдання, ми справді здатні здійснити організацію виступу артистки на корпоративі, на весіллі, на ювілеї, на творчому вечорі, на банкеті чи на Новому Році.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати September

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на September

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна September вказана для ознайомлення. Остаточний прайс September залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар September для вашого свята.

Видео September

Як замовити виступ September? Щоб замовити виступ September на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу September.

Ми рекомендуємо запрошувати September до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення September на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ September у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский