Замовити артиста Сергей Бабкин

Сергей Бабкин Офіційний сайт агента

Сергій Бабкін добре відомий численним любителям сучасної музики як вокаліст популярного гурту «5'NIZZA». Сьогодні музикант виступає із сольною програмою, продовжуючи підкорювати публіку унікальними мелодіями та душевними піснями. Порадуйте себе та гостей ексклюзивним концертом артиста, а ми із задоволенням організуємо для вас такий захід.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Сергея Бабкина надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та початок творчості

  Сергій Бабкін народився у Харкові 1978 року. Він професійний актор, закінчив театральне відділення університету мистецтв. Будучи студентом, розпочав свої музичні експерименти. Разом з Андрієм Запорожцем, однокурсником і однодумцем, заснував гурт «5'NIZZA», який став одним із найуспішніших музичних проектів початку 2000-х.

  Пік популярності

  Паралельно з роботою у групі Сергій просував свій сольний проект. Він записав кілька композицій, відмінних від стилю та манери «П'ятниці». Бабкін — автор та учасник кількох творчих проектів: гурт «KPSS», «Брюссель» Святослава Вакарчука. 2017-го музикант зайняв крісло наставника в телевізійному шоу «Голос країни», проявивши себе як досвідчений і сильний тренер.

  Де виступає артист

  Сергій Бабкін збирає аншлаги на своїх концертах, запалюючи тисячні аудиторії. Але артист віддає перевагу затишній атмосфері невеликих концертів — квартирників, де він може до душі поспілкуватися з глядачами, поділитися роздумами та почуттями. У репертуар музиканта входять композиції за весь період творчості та нові пісні автора:

  • Забери;
  • Скарб;
  • Недоторка;
  • Дихай повільно;
  • Скам'яніла злість;
  • Вічно жити;
  • Не йди.

  Сергій Бабкін створює затишну та майже домашню атмосферу, підкорює душевним та щирим виконанням.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Сергей Бабкин

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Сергея Бабкина

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Сергея Бабкина вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Сергея Бабкина залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Сергея Бабкина для вашого свята.

Видео Сергей Бабкин

Як замовити виступ Сергея Бабкина? Щоб замовити виступ Сергея Бабкина на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Сергея Бабкина.

Ми рекомендуємо запрошувати Сергея Бабкина до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Сергея Бабкина на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Сергея Бабкина у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский