Замовити артиста Сергей Кузин

Сергей Кузин Офіційний сайт агента

Сергій Кузін добре відомий шанувальникам рок-н-ролу не лише як ведучий популярних радіо та телепрограм, а й як головний експерт з рок-музики. А ще він – талановитий музикант та автор пісень. Ми готові запросити зірку радіоефіру на ваше свято без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Сергей Кузин надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Сергій Кузін народився 1963 року в Німеччині. До 14 років жив у Потсдамі, а потім разом із родиною переїхав до Білорусії. Має три дипломи — військового інженера, журналіста та менеджера у ЗМІ. Займався різними проектами, які тією чи іншою мірою належали до мистецтва — телебачення, шоу-бізнес, театр. На радіо потрапив у 1995 році, спочатку працював на мінській радіостанції "Альфа", з 2004-го – керівник "Хіт FM" в Україні.

  Пік популярності

  Популярність отримав у 2009-му завдяки програмі «Камтугеза», яка вийшла в ефірі «Радіо Рокс». У 2013 році випустив свій перший музичний альбом «Кохання не попса», а через рік порадував слухачів продовженням «Капець кохання». Кузін працює також на телебаченні, він веде програми та продюсує нові проекти.

  Участь у заходах

  Сергій Кузін — не лише затребуваний ведучий, а й талановитий музикант. Він гастролює із власною групою та авторською програмою. Артист виступає на міських заходах, фестивалях, корпоративних святах, приватних вечірках. Сет-лист концерту:

  • Заручники зими;
  • Діва осінь;
  • Капець кохання;
  • Втікач;
  • Кохання не попса;
  • Весільна;
  • Казки.

  Сергій Кузін створює дружню та невимушену атмосферу. Його концерти нагадують творчі вечори, де музикант та ведучий із задоволенням ділиться своєю творчістю та спілкується з публікою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Сергей Кузин

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Сергей Кузин

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Сергей Кузин вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Сергей Кузин залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Сергей Кузин для вашого свята.

Видео Сергей Кузин

Як замовити виступ Сергей Кузин? Щоб замовити виступ Сергей Кузин на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Сергей Кузин.

Ми рекомендуємо запрошувати Сергей Кузин до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Сергей Кузин на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Сергей Кузин у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский