Замовити артиста Сергей Притула

Сергей Притула Офіційний сайт агента

Сергій Притула – автор, актор, телеведучий, популярний завдяки Comedy Club та низці інших проектів. Замовте виступ артиста на заході, корпоративі чи вечірці. Будьте певні – подія пройде успішно. Звертаючись до BnMusic, ви уникнете переплат, звернення до посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Сергей Притула надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Сергій народився на Тернопільщині, закінчив школу на золоту медаль. Юнак – учасник низки молодіжних організацій, член команди КВК, учасник мистецьких конкурсів. Ведучим Притула починає працювати 1999-го під псевдонімом «Сірий». Успішно проходить кастинг, веде радіопрограму "Було ваше – стало наше". Сергій стає резидентом Comedy Club UA, працює над іншими проектами:

  • "Файна Юкрайна";
  • "Підйом";
  • «Україна сльозам не вірить»;
  • «Пий, якщо зможеш»;
  • "СуперІнтуїція";
  • "Педан-Притула Шоу";
  • "Зроби мені смішно";
  • "Хто зверху?"
  • «КабріоЛіто».

  Юнак займається волонтерською діяльністю: відвідував прифронтові зони, збирав речі, продукти для українських військових. Організовував збирання дитячих книг.

  Специфіка ведучого

  Сергій Притула – ексцентричний, творчий ведучий, який заряджає енергією. Чоловік відкритий, уважний до глядачів. Виступ артиста ідеально підійде для корпоративу, вечірки, відкриття закладу, дня міста. У Сергія великий досвід ведення заходів різного спрямування. Дізнайтесь про послугу докладніше, залишивши заявку зручним способом. Співробітник BnMusic надасть детальну консультацію з питань, що виникли, уточнить умови райдера артиста, вартість виступу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Сергей Притула

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Сергей Притула

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Сергей Притула вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Сергей Притула залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Сергей Притула для вашого свята.

Як замовити виступ Сергей Притула? Щоб замовити виступ Сергей Притула на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Сергей Притула.

Ми рекомендуємо запрошувати Сергей Притула до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Сергей Притула на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Сергей Притула у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский