Замовити артиста Seya

Seya Офіційний сайт агента

Талановита виконавиця Сія народилася в Бухаресті, Румунія. Вона чудово співає пісні двома мовами: іспанською та румунською. Музичні композиції Seya знайшли своє місце у багатьох серцях у різних куточках світу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Seya надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія співачки

  Один із головних хітів виконавиці – композиція «Chocolatta», кліп якої з'явився у 2015 році. Вона принесла талановитій дівчині популярність, облетівши за короткий час увесь світ. Кліп на "Chocolatta" зібрав понад 50 мільйонів переглядів на майданчику YouTube. На даний момент Seya представила світові кілька унікальних композицій, а також цікавих кліпів, які підірвали лічильники YouTube. У артистки творчий погляд на світ, який їй постійно допомагає втілювати нові та цікаві ідеї. Також вона чудово танцює у своїх кліпах. Для замовлення виступу співачки, необхідно визначити формат заходу, що проводиться. Її хіти гармонійно звучатимуть на великих вечірках, святах, на великих та малих танцювальних майданчиках. Поп-музика буде не просто окрасою, а великою подією на заході. На своїх концертах Seya заряджає своїх глядачів неймовірною енергією. Її посмішка розтопить лід у серці навіть найчерствішого слухача. Вона позитивна і знаходить час для своїх шанувальників.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Seya

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Seya

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Seya вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Seya залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Seya для вашого свята.

Видео Seya

Як замовити виступ Seya? Щоб замовити виступ Seya на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Seya.

Ми рекомендуємо запрошувати Seya до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Seya на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Seya у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский