Замовити артиста Shantel

Shantel Офіційний сайт агента

Німецький діджей Shantel чудово грає на гітарі, він працює у жанрі поп-фолк. Вирішуючи замовити Shantel на корпоратив, ви гарантовано отримаєте неймовірну розважальну програму, яка надовго запам'ятається вашим гостям.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Shantel надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Shantel

  Shantel – німецький музикант, продюсер, діджей, який має у своєму репертуарі дуже незвичайну музику.

  Початок творчого шляху

  Shantel майже все свідоме життя провів у Німеччині, але німецька музична культура так і не стала для нього рідною. Сьогодні творчість музиканта цінується у всьому світі. Він продовжує записувати нові треки, створюючи альбоми, а також гастролювати із виступами по всьому світу. На початку 90-х Штефан Хантель відкрив власний клуб, де збиралися любителі народної музики країн Східної Європи. Незвичайна музична стилістика закладу приваблювала тих, для кого важлива неординарність у всьому, навіть у музиці.

  Стильові особливості творчості Штефана Хантеля

  Цей музикант завжди трепетно ставився до свого національного коріння. Саме тому на зорі своєї музичної кар'єри, коли Штефан Хантель виступав як діджей, його треки були нічим іншим, як реміксами балканських мелодій. Предки артиста – біженці з Румунської Буковини. Саме румунські наспіви використовував молодий музикант у своїй творчості. Погодьтеся, народне музичне мистецтво в електронній інтерпретації – щось неординарне. Ще одна яскрава пляма у творчості музиканта – його робота з циганськими духовними оркестрами, неймовірно популярними у балканських країнах. Їхня нестримна енергетика заразила Штефана Хантел, наклавши відбиток на його творчу кар'єру.

  На вершині слави

  Після перемоги в одному з музичних конкурсів на Радіо – 3 Бі-бі-сі, на діджея посипалися пропозиції щодо роботи. Одна з пісень навіть стала саундтреком фільму "Борат", який свого часу був популярним серед глядачів. Сьогодні ім'я цього артиста відоме у всьому світі. Його виступи дуже емоційні, сповнені нестримної енергії веселощів. Робота за діджейським пультом залишається для артиста основним заняттям. Але окрім цього Shantel є власником звукозаписної студії. Творчість артиста сьогодні дуже популярна. Виступи, концерти, корпоративи та інші заходи – графік розписаний надовго вперед.

  Талановита людина талановита у всьому

  Окрім кар'єри виконавця електронної музики, Shantel є успішним продюсером. Ще в 90-х роках спільно з колегою він створив музичний лейбл Essay Recordings, завдяки якому випустив кілька своїх альбомів, які прогриміли на весь світ. Bucovina Club – це не просто назва альбому. Це поняття червоною ниткою пройшло крізь творчість музиканта. 1991 року музиканта захопило вивчення графічного дизайну. Живучи у Франції, він чимало часу присвятив навчанню у цій галузі.

  Душа бажає свята?

  Ви хочете, щоб захід удався на славу, а гості ще довго згадували запальні танці? Тоді вам обов'язково варто запросити яскравого, харизматичного артиста. Виступ Shantel ідеально впишеться у сценарій будь-якого свята. Весілля, корпоративи, всілякі вечірки та тусовки – це місця, де гості хочуть веселитися, танцювати, а музика Штефана Хантеля буквально заводить глядачів, змушуючи мимоволі рухатися в такт звучанню. Справжня сила мистецтва.

  Чому варто запросити Shantel на корпоратив чи інший захід?

  1. Музика – це завжди гарантія гарного настрою. Під неї неможливо сумувати;
  2. Великий репертуар артиста зробить захід незабутнім;
  3. Запросити на свято виконавця творів із елементами балканської музики – це зовсім небанально;
  4. Хочете порадувати та здивувати гостей? Shantel допоможе зробити вечір незабутнім. Яскравий виступ плюс чудовий гумор залишить яскраві враження всім гостям свята.

  Можна бути впевненим, що після знайомства з творчістю артиста у нього додадуться шанувальники серед ваших знайомих. Якісна музика – запорука відмінного настрою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Shantel

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Shantel

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Shantel вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Shantel залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Shantel для вашого свята.

Видео Shantel

Песни Shantel

Як замовити виступ Shantel? Щоб замовити виступ Shantel на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Shantel.

Ми рекомендуємо запрошувати Shantel до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Shantel на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Shantel у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский