Замовити артиста Шоу Crazy Horse

Шоу Crazy Horse Офіційний сайт агента

Crazy Horse! Бажаєте долучитися до французького шоу-бізнесу у найкращих традиціях жанру? Знамените кабаре Crazy Horse з оригінальною шоу-програмою зробить ваше свято незабутнім.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Шоу Crazy Horse надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Бренд Crazy Horse

  Екзотичний шоу-балет Crazy Horse відомий не лише у своїй рідній країні – Франції, а й у всьому світі. Колектив здобув всесвітню популярність за рахунок оригінальних постановок та схожості танцівниць. Завдяки однотипному набору зовнішніх даних, вся команда із 45 осіб є неймовірно схожою. Кабаре розпочало свою плідну діяльність у 1951 році. Шлях до успіху не завжди був гладким. Колектив став відомим завдяки яскравим постановкам, використанню різних спецефектів у вигляді вогню та фокусів. Публіка дуже швидко виділила кабаре Crazy Horse серед аналогічних шоу-програм. Всі танцівниці мають особливу харизму. Вони є особливість, а бездоганне володіння тілом молодих спокусниць захоплює всіх глядачів. Творці шоу постаралися на славу та представили на загальний огляд ідеали краси та професіоналізму.

  Crazy Horse – це екзотична шоу-програма, яка підкорила тисячі глядачів!

  Унікальна у своєму роді шоу-програма включає елементи пластики, хореографії, а також акробатики. Оригінальні виступи артистів цирку, знаменитостей та професійний спів пісень приймається публікою «на ура». Ілюзіоністи, клоуни та жонглери гармонійно вписуються у загальну феєрію, супроводжуючи програму неймовірними оптичними спецефектами. У постановочний процес створення оригінальних номерів залучаються найкращі хореографи світу. Для організації свята у найкращих традиціях європейських шоу-програм слід замовити Crazy Horse на корпоратив. Гості урочистостей неодмінно не забудуть неймовірне видовище з буйними стихіями та професійною хореографією. Яскраві та цікаві програми за участю найрізноманітніших артистів світової величини додадуть масштабності будь-якому святу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Шоу Crazy Horse

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Шоу Crazy Horse

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Шоу Crazy Horse вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Шоу Crazy Horse залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Шоу Crazy Horse для вашого свята.

Видео Шоу Crazy Horse

Як замовити виступ Шоу Crazy Horse? Щоб замовити виступ Шоу Crazy Horse на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Шоу Crazy Horse.

Ми рекомендуємо запрошувати Шоу Crazy Horse до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Шоу Crazy Horse на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Шоу Crazy Horse у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский