Замовити артиста Showadaddy

Showadaddy Офіційний сайт агента

Shawdaddy – зірки рок-н-ролу досі є затребуваними та енергійними виконавцями. Неможливо запросити на вечірку Елвіса Преслі, але анітрохи не гірше вас порадують солісти гурту Shawdaddy. Цей британський колектив підкорював світові чарти та відроджував рок-н-ролл у сімдесяті роки минулого століття. Щоб дотягнутися до зірок, можна просто звернутися до професійної агенції. У цьому випадку ви захистите себе від спірних питань та зайвої витрати грошей на кілька ненадійних посередників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Showadaddy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Становлення

  У 1973 році було започатковано геніальний колектив, який протримався в топі синглів на британському радіо 209 тижнів за історію своєї творчої діяльності. Вісім харизматичних парубків познайомилися, коли виступали у складі двох окремих банд в одному з невеликих пабів. Ідея об'єднати зусилля та спільно досягти успіху прийшла до них досить швидко. З того часу вісімка молодих та життєрадісних хлопців у квітчастих костюмах впевнено розпочала ходу на вершину музичного олімпу. Перший успіх – перемога у ТБ шоу New faces, та підписання угоди про співпрацю з лейблом Bell records. Перші композиції, що досягли чартів, Hey rock and roll і Rock'n'roll ledy.

  На гребені слави

  У сімдесяті роки двадцятого століття група Shawdaddy активно займалася відродженням рок-н-рольних традицій. Крім власного матеріалу, музиканти робили якісні кавер-версії на найпопулярніші сингли зірок колишньої доби. Загалом гурт випустив 13 альбомів. Висока працездатність та незаперечний талант піднесли музикантів до списку легенд британського шоу-бізнесу. Сингл Under the Moon of Love був проданий у кількості 985 тисяч копій.

  Поза музикою

  У Shawdaddy були не лише музичні, а й телевізійні проекти. Почалося все на шоу талантів New faces. Потім були зйомки у повнометражному фільмі "Три на всіх", де музиканти виконали роль самих себе, виконавши хіт "The party" в одній зі сцен. Було і власне різдвяне шоу, яке транслювалось на широких екранах у 1980 році. Усього за Shawdaddy зафіксовано понад 300 появ на ТБ.

  Заходи

  Будь-який захід, на якому ви хотіли б створити атмосферу невимушеності, веселощів та легкої ностальгії за безбаштовими сімдесятими – привід запросити музикантів гурту Shawdaddy. Ви отримаєте незабутні враження від поєднання потужної енергетики, яскравих образів та сильних голосів, що виконують улюблені композиції.

  Топ синглів

  • Under the Moon of Love
  • Hey Rock and Roll
  • Heartbeat
  • You Got What It Takes
  • Dancin' Party
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Showadaddy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Showadaddy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Showadaddy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Showadaddy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Showadaddy для вашого свята.

Видео Showadaddy

Як замовити виступ Showadaddy? Щоб замовити виступ Showadaddy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Showadaddy.

Ми рекомендуємо запрошувати Showadaddy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Showadaddy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Showadaddy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский