Замовити артиста Simply Red

Simply Red Офіційний сайт агента

Simply Red – сучасна британська група. Жанр – піп, соул. Назва колективу було дано через колір волосся вокаліста Міка Хакнелла. Хочете надати своєму торжеству родзинку та непередбачуваність? Наше агентство допоможе запросити артистів без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Simply Red надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Свою творчу діяльність у цьому колективі артисти розпочали 34 роки тому. До цього моменту колектив також займався музикою під назвою The Frantic Elevators, але не змогли досягти успіхів. Перший сингл Money's Too Tight (To Mention)», який є кавер-версією, став популярним через кілька днів після виходу. Він зайняв перші рядки світових чартів. Загалом колектив записав 11 альбомів, останній — «Big Love» було представлено слухачам 4 роки тому. Платівки були розкуплені у кількості 50 мільйонів екземплярів. Сьогодні група має популярність у багатьох країнах та активно продовжує працювати. Артистів часто запрошують на такі заходи, як:

  • ювілеї;
  • вечірки;
  • фестивалі;
  • корпоративи;
  • весілля.

  Виступи зірок завжди відбуваються у доброзичливому настрої. Всі гості, які прийшли на концерт, йдуть у чудовому настрої та з морем позитиву.

  У музичну програму включені хіти минулих років і нові композиції:

  • Holding Back The Years;
  • Ev'ry Time We Say Goodbye;
  • If You Don't Know Me By Now;
  • Woman Behind The Man Behind The Wheel;
  • Something Got Me Started;
  • Go Now.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Simply Red

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Simply Red

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Simply Red вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Simply Red залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Simply Red для вашого свята.

Видео Simply Red

Як замовити виступ Simply Red? Щоб замовити виступ Simply Red на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Simply Red.

Ми рекомендуємо запрошувати Simply Red до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Simply Red на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Simply Red у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский