Замовити артиста Sinead o’Connor

Sinead o’Connor Офіційний сайт агента

Так місцеві називають свій будинок – Ірландію, родом з якої є епатажна і водночас унікальна вокалістка, композитор Шинейд О'Коннор. Її твори в жанрі альтернативного року, ірландського фольку, реггі, написані здебільшого наприкінці минулого тисячоліття, продовжують збирати зали. Самородок із Смарагдового Острову виступає на великих фестивалях, дає сольні концерти, із задоволенням відзивається на запрошення провести корпоратив. Замовити виступи артиста з гарантією проведення урочистого заходу на найвищому рівні за адекватну ціну є доцільним у нашому агентстві. Ми працюємо з зірками без посередників – тому вартість замовлення тотожна райдеру та гонорару артиста.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sinead o’Connor надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Віхи музичної кар'єри зірки

  Буйний характер Шинейд прокинувся, коли 8-річна дівчинка пережила розлучення батьків (1974). Успіхи в Католицькій школі, куди визначили майбутню зірку, не радували, а після крадіжки в магазині її відправили «відбувати обов'язок» до «Притулку Магдалини». Лише музика служила притулком Шинейд:

  • Пол Бірн (ударник з ірландської команди In Tua Nua) – перший, хто звернув увагу на вокальний талант дівчини, коли вона заспівала пісню «Evergreen» Барбари Стрейзанд на весіллі у родичів (1981 рік);
  • у 18-річному віці юний талант переживає трагічну смерть матері (1985 рік), вступає до музичного коледжу, де розвиває свої вокальні дані, покращує гру на фортепіано, а водночас із навчанням заробляє гроші, виступаючи у різних кафе Дубліна;
  • через рік про Шінейд заговорили музичні критики, коли вона разом із гітаристом із «U2» Еджем записала саундтрек до кінофільму «The Captive»;
  • рік 1987 – дата виходу першого альбому The Lion and the Cobra, який критики назвали справжнім проривом;
  • стала культовою співачкою у себе на батьківщині, Шинейд прокинулася справжньою світовою зіркою одного ранку 1990 року, після виходу другого альбому "I Do Not Want What I Haven't Got" з мега хітом "Nothing Compares 2 U".

  Крім музичної слави, мецо-сопрано розбурхує суспільство своїми гучними заявами та епатажною поведінкою: заклала модний тренд, обрив голову наголо, розірвала портрет Понтифіка в прямому ефірі популярного ток-шоу, публічно підтримала терористів з так званої «Ірландської жінкою священнослужителем. Загалом можна сміливо сказати, що це її, якщо не хобі, то, як мінімум, пристрасне захоплення.

  Які хіти можна почути на виступах співачки?

  Запрошена на урочисті заходи різного масштабу зірка, незмінно радує шанувальників та просто любителів якісної музики своїми нетлінними композиціями:

  • "Nothing Compares 2 U";
  • "Three Babies";
  • "Visions of You";
  • "Don't Cry For Me Argentina";
  • This Is a Rebel Song, а також іншими хітами.

  Реалізуйте мрію – замовляйте виступ Sinead o'Connor у Вашому місті, на корпоративі, інших урочистих заходах у нашій агенції прямо зараз!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sinead o’Connor

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sinead o’Connor

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sinead o’Connor вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sinead o’Connor залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sinead o’Connor для вашого свята.

Видео Sinead o’Connor

Як замовити виступ Sinead o’Connor? Щоб замовити виступ Sinead o’Connor на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sinead o’Connor.

Ми рекомендуємо запрошувати Sinead o’Connor до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sinead o’Connor на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sinead o’Connor у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский