Замовити артиста Skunk Anansie

Skunk Anansie Офіційний сайт агента

Skunk Anansie – один з найпопулярніших колективів Великобританії, який виступає в стилях – рок, панк-рок, інді-рок. До складу колективу входять: Дебора Енн Дайєр, Мартін Кен, Марк Річардсон, Річард Льюїс. Зробіть своє свято незабутнім разом із своїми кумирами! Наше агентство допоможе запросити Skunk Anansie на будь-який захід без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Skunk Anansie надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Чверть століття колектив веде свою музичну діяльність. За цей час він став відомим у всьому світі. Перша платівка "Skunk Anansie Paranoid & Sunburn" була записана в 1995 році і відразу зайняла лідируючу позицію в хіт-парадах країни. Всі треки, які до неї увійшли, стали популярними, а дві пісні «Charity» і «Weak» потрапили в 20-ку світових чартів. Другий альбом «Stoosh» був записаний вже через рік, він потрапив до 10 найкращих збірок Великобританії. Усього було видано 7 збірок. Колектив за свою діяльність отримав такі звання: «Найкращий британський гурт», «Найкращий живий виступ», «Найкращий новий гурт у Великій Британії». Незважаючи на щільний гастрольний графік, група знаходить час порадувати своїх шанувальників виступами на таких заходах, як:

  • фестивалі;
  • міські свята;
  • вечірки;
  • дні народження;
  • корпоративи.

  Кожен концерт гурту схожий на шоу у стилі рок! Артисти під час виступів мало спілкуються з шанувальниками, але після заходу не проти з ними сфотографуватися та дати автографи. Кожна програма продумана до дрібниць і включає нові твори і композиції минулих років:

  • Over the Love;
  • Love Someone Else;
  • Without You;
  • Victim;
  • That Sinking Feeling.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Skunk Anansie

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Skunk Anansie

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Skunk Anansie вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Skunk Anansie залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Skunk Anansie для вашого свята.

Видео Skunk Anansie

Як замовити виступ Skunk Anansie? Щоб замовити виступ Skunk Anansie на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Skunk Anansie.

Ми рекомендуємо запрошувати Skunk Anansie до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Skunk Anansie на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Skunk Anansie у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский