Замовити артиста Smokie

Smokie Офіційний сайт агента

Бажаєте послухати пісні гурту Смоки наживо? Вони зможуть виконати всіма улюблений хіт «What can I do», дивлячись вам прямо в очі! Наша компанія допоможе запросити Smokie на свято та влаштувати незабутню шоу-програму!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Smokie надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія та творчість Smokie

  Біографія групи Смоки почалася 1965 р., коли група підлітків на чолі з Крісом Норманом вирішили пов'язати своє життя зі сценою. Їхня працьовитість і талант були визначальними чинниками для здобуття всесвітньої популярності. Історія групи Смоки підтверджує теорію про обставини, що вдало склалися, коли початківці співаки опинилися в потрібному місці і в потрібний час. В одному з клубів Лондона їх почули і оцінили відомі композитори. З цього моменту Кріс Норман (Smokie) знаходився під заступництвом Пані Удачі, перші 2 альбоми ("Pass It Around" та "Changing All The Time") чекав приголомшливий успіх. Усі вони займали лідируючі позиції у хіт-парадах. Склад гурту 1975 р. спочатку складався з 4-х музикантів – Кріса Нормана (вокал та гітара), Олена Сілсона (гітари та вокалу), Террі Аттлі (бас-гітари та вокал) та Рона Келлі (ударних). Після презентації альбому «The Montreux Album» у 1978 році музиканти припинили співпрацю зі своїми продюсерами та вирушили «на вільні хліби». У цей період склад гурту Smokie трохи змінився, за ударні став відповідати замість Рона – Піт Спенсер. Самостійна розкрутка Крісом Норманом групи Смоки незабаром виправдала себе, всі наступні сингли були занесені до класики світової музичної культури. Вокаліст Смокі Кріс прикладав максимум зусиль для популярності колективу, тому його рішення про звільнення з групи було для всіх несподіванкою.

  Новий соліст гурту Смоки та продовження традицій

  На зміну Кріса Нормана прийшов Алан Бартон. Новий соліст Smokie був зовні і голосовими даними схожий на свого попередника. Проте трагічна загибель вокаліста призвела до тривалого затишшя групи у 1995 році. Сьогодні гурт Smokie гастролює по всьому світу, виконує нові пісні, що вже полюбилися всім. Замовити на корпоратив Smokie може кожен бажаючий. Компанія BnMusic індивідуально підходить до кожного замовлення. Досвідчені фахівці у сфері організації виступів артистів зірок світової величини є професіоналами своєї справи з великим досвідом роботи. Ми можемо організувати все свято під ключ або надати окрему послугу – замовити весь склад гурту Смоки. Підбір шоу-програми в залежності від бюджету клієнта, зустріч та розміщення артистів, оренда звукового та світлового обладнання – далеко не всі організаційні заходи, які ми виконуємо.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Smokie

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Smokie

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Smokie вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Smokie залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Smokie для вашого свята.

Видео Smokie

Як замовити виступ Smokie? Щоб замовити виступ Smokie на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Smokie.

Ми рекомендуємо запрошувати Smokie до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Smokie на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Smokie у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский