Замовити артиста Soca Boy

Soca Boy Офіційний сайт агента

Пропонуємо вам запросити на своє свято гурт Soca Boy. Артисти працюють у жанрі поп-музики. У нашому агентстві ви зможете замовити виступ даних виконавців за вигідною для вас ціною. Оскільки ми працюємо без посередників, то вам не доведеться переплачувати за виступ гурту на вашому святі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Soca Boy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчий шлях групи

  Група заснована в Голландії, 1998 року. Створили колектив Марк Нойвенхейзен та Еррол Лафлер. Команда одразу опинилася на піку популярності. Їхня дебютна пісня Follow the Leader стала і найвдалішою, вона потрапила до міжнародного хіт-параду. Протягом кількох тижнів вона трималася на першому рядку у топ-40 пісень Голландії. Команда продала понад 50 тисяч екземплярів дисків цього синглу. За таку кількість продажів команду було нагороджено Золотим диском. Пісня була виконана на радіо та телебаченні понад 200 разів. Незабаром сингл став популярним у США. Там вона потрапила до Хіт-параду найбільш продаваних синглів і тривалий час зберігала лідерську позицію. Після гастролей в Америці команда вирушила підкорювати Іспанію, Колумбію та Венесуелу. Концерти пройшли з великим успіхом, була випущена версія головного хіта гурт іспанською мовою. У Венесуеллі та Колумбії сингл також довгий час очолювала провідні чарти. У тому ж році було випущено дебютний альбом команди.

  Виступи на вечірках

  Група Soca Boy виступає на різних заходах: вечірках, корпоративах, днях народження, весіллях тощо. Також артисти виїжджають на гастролі із концертами. Гурт своїми виступами створює атмосферу свята, піднімає настрій.

  Найбільш часто виконувані композиції:

  • Follow the Leader;
  • Bumpin' (Keep on Bumpin');
  • There's a Party Going On;
  • Doo Wah Diddy;
  • Sigan Al Lider.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Soca Boy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Soca Boy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Soca Boy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Soca Boy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Soca Boy для вашого свята.

Видео Soca Boy

Як замовити виступ Soca Boy? Щоб замовити виступ Soca Boy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Soca Boy.

Ми рекомендуємо запрошувати Soca Boy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Soca Boy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Soca Boy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский