Замовити артиста Sofi Tukker

Sofi Tukker Офіційний сайт агента

Американський дует Sofi Tukker відомий виконанням музичних творів жанрів електро, хаус. Ми організуємо для вас гастролі закордонних артистів без переплат, посередників, надамо точний райдер співаків. І ви зможете почути на своєму святі хіти, нові пісні відомого гурту США.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sofi Tukker надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Sofi Tukker – молодий, але вже відомий колектив, рік заснування гурту – 2014. У ньому виступають Такер Хелперн (бек-вокаліст, клавішник), Софі Хоулі-Вельд (співачка, гітаристка). Перший міні-диск "Soft Animals" дует записав через два роки після заснування. Композиції були прихильно прийняті слухачами, а пісню «Drinkee» навіть номінували на престижну американську премію «Греммі». 2018 – дует записує студійний альбом "Treehouse". У портфоліо американських виконавців є пісні двома мовами – англійською, португальською. Твори португальською – адаптовані до виконання у музичній формі вірші бразильських поетів Паулу Лемінські, Чакали. Твори співаків можна почути не лише під час виступу гурту, у записі. Композиція Софі Такер під назвою «Best Friend» звучала під час презентації Apple X, також пісня використовувалася під час озвучування гри FIFA 18. Інший хіт дуету – «Johny» – можна почути у комп'ютерній грі FIFA 17. Зараз колектив активно записує музику, дає концерти. Ви можете запросити знаменитостей дати виступ на корпоративі, замовити концерт з нагоди вечірки. Запрошені музиканти подарують глядачам масу емоцій, їхні хіти сподобаються всім гостям заходу, що навіть віддають перевагу репу, техно, поп-музиці.

  Популярні композиції

  • Déjà Vu Affair;
  • Hey Lion;
  • Mi Rumba;
  • Batshit;
  • Purple Hat.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sofi Tukker

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sofi Tukker

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sofi Tukker вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sofi Tukker залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sofi Tukker для вашого свята.

Видео Sofi Tukker

Як замовити виступ Sofi Tukker? Щоб замовити виступ Sofi Tukker на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sofi Tukker.

Ми рекомендуємо запрошувати Sofi Tukker до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sofi Tukker на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sofi Tukker у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский