Замовити артиста Sonya Kay

Sonya Kay Офіційний сайт агента

Українська виконавиця Sonya Kay записує музику у жанрах поп та хауз. Паралельно з цим вона знімається в серіалах, створює саундтреки до них, а також модних показів. Дівчина відрізняється гарним голосом та цікавими, глибокими текстами. Наша агенція пропонує організувати її виступ на вашому заході. Ми готові зробити все на найвищому рівні за оптимальну ціну.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sonya Kay надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Справжнє ім'я української співачки Sonya Kay – Софія Хлябич. У ЗМІ її часто згадують як «племінницю» відомої артистки Софії Ротару. Соня народилася у дуже музичній сім'ї: її мама співала, а тато був художнім керівником вокально-інструментального ансамблю. 14 років дівчинка переїхала до Великобританії, де спочатку навчалася у школі, а згодом здобула дизайнерську освіту. У 2012 з пісні «Дощ» розпочався творчий сольний шлях дівчини. Того ж року відбувся перший концерт у київському комплексі D'Lux. Через 4 роки виходить кліп на пісню «Знаю, я твоя», після якої дівчина переосмислює свою творчість та починає працювати у новому для себе та слухачів стилі – тропікал-хауз. На початку 2018 року виходить перший міні-альбом "Слухай моє серце". Також Соня знялася у кількох епізодах українського серіалу «Київ вдень та вночі», де зіграла саму себе, а композиції стали до нього саундтреками. Крім того, дівчину було номіновано на престижну премію «Золота жар-птиця» у категорії «Прорив року».

  Заходи

  Талановита та ні на кого не схожа артистка Соня Кей порадує гостей будь-якої урочистості: від дня народження до вечірки чи корпоративу. Своїм виступом вона прикрасить свято, подарує позитивні емоції та чудовий настрій.

  Відомі композиції

  Серед найкращих композицій Sonya Kay можна виділити наступні: Зоряний саундтрек;  Лайві;  Поринай;  Ягуар;  Дежавю.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sonya Kay

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sonya Kay

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sonya Kay вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sonya Kay залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sonya Kay для вашого свята.

Видео Sonya Kay

Як замовити виступ Sonya Kay? Щоб замовити виступ Sonya Kay на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sonya Kay.

Ми рекомендуємо запрошувати Sonya Kay до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sonya Kay на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sonya Kay у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский