Замовити артиста Soul II Soul

Soul II Soul Офіційний сайт агента

Рішення запросити Soul 2 Soul на творчий вечір дасть змогу поринути у світ висококласної, вишуканої музики. Колектив, що працює на стику різних стилів, зміг надати абсолютно нового звучання соулу. Досі мелодії гурту сприймаються сучасно, багато хто з них вважається одним із найкращих хітів 90-х!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Soul II Soul надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Про групу Soul II Soul біографія

  Це зараз з'явилася можливість замовити артистів на будь-який бенкет, вони не відмовляться від запрошення на корпоратив та ювілей, подарувавши безліч позитивних емоцій. Нещодавно виконавці не могли знайти вільний час у щільному гастрольному графіку. Jazzie згадує, що починали вони творчість, ґрунтуючись на мотивах реггі. Трохи пізніше прийшло поєднання соулу і диско. Музиканти не боялися експериментів, вони сміливо працювали на межі фолу, створюючи дивовижні музичні образи. Високий рівень якості виконання та приголомшливий творчий потенціал підніс Soul 2 Soul Soundsystem на творчий Олімп у рідному Лондоні. Вже в 1988 році Soul 2 Soul Soundsystem на свято прагнуть запросити королівські двори в країнах Європи, арабські шейхи запрошують колектив виступати на ювілеях та весіллях. За всю історію існування групи офіційно реалізовано мільйони дисків із записами у десятках країн світу. Рішення запросити Soul 2 Soul Soundsystem на весілля означає «живцем» почути легендарне звучання, відзначене престижними музичними преміями по всьому світу. Крім того, творчий потенціал відзначили високою нагородою Британської Імперії.

  Переваги замовлення Soul 2 Soul на сайті офіційного менеджера BnMusic:

  • Організація виступів відбувається на найвищому професійному рівні, ми маємо повну інформацію про потреби виконавців та знаємо всі нюанси підготовки;
  • Пропонуючи замовити Soul 2 Soul ми гарантуємо повне дотримання параметрів укладеного з клієнтом контракту;
  • Творчий потенціал є величезним, а в «обоймі» виконавців є хіти на всі часи. Групу доречно покликати не лише на Новий Рік, а й на будь-яке свято;
  • Наші співробітники постійно супроводжують творчі колективи на всьому шляху прямування та під час виступів.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Soul II Soul

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Soul II Soul

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Soul II Soul вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Soul II Soul залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Soul II Soul для вашого свята.

Видео Soul II Soul

Як замовити виступ Soul II Soul? Щоб замовити виступ Soul II Soul на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Soul II Soul.

Ми рекомендуємо запрошувати Soul II Soul до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Soul II Soul на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Soul II Soul у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский