Замовити артиста Spanic

Spanic Офіційний сайт агента

Відома співачка та актриса Spanic може стати почесним гостем на вашому святі. Популярна артистка виконає свої пісні та розважить запрошену публіку!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Spanic надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Spanic

  Популярність до Габріелли прийшла завдяки її ролям у кіно. Зірка мексиканських серіалів "Узурпаторша", "Морена Клара" та інших теленовел є багатосторонньо розвиненою особистістю. Акторка має сестру-близнюка – Даніела, яка також здобула славу на акторській ниві. У 2005 році Габріелла Spanic починає сольну музичну кар'єру, яка ознаменувалася випуском першого альбому з назвою «Gabriela Spanic-Total», що запам'ятовується. Окрім регулярних зйомок у серіалах Габріелла випускає унікальну фітнес-програму з брендом Warner Bros. Другий студійний альбом вийшов у 2012 році – «En Carne Viva». Найбільш відомими піснями з нього є Prisionera та Soy tu duena. Особисте життя Spanic склалася не так вдало, як музична та акторська кар'єра. Усі 8 років шлюбу Габріелла зазнавала фізичного насильства над собою з боку чоловіка – венесуельського актора Мігеля де Леона. Молоді люди познайомилися на зйомках однієї із картин. Через розбіжності подружжя розлучилося, у них підростає син Габріель. Мелодійний голос, легкі тексти пісень та пластичні рухи зумовлюють популярність латиноамериканської співачки. BnMusic дає унікальну можливість запросити зірку на весілля , корпоратив , банкет, ювілей та інші свята – вам потрібно тільки зв'язатися з нашими менеджерами!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Spanic

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Spanic

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Spanic вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Spanic залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Spanic для вашого свята.

Видео Spanic

Як замовити виступ Spanic? Щоб замовити виступ Spanic на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Spanic.

Ми рекомендуємо запрошувати Spanic до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Spanic на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Spanic у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский