Замовити артиста Star-Band

Star-Band Офіційний сайт агента

До кавер-колективу Star-Band входить кілька популярних артистів. Хлопці з легкістю виконають найзапальніші танцювальні хіти, прикрасивши будь-яке свято. Наше агентство готове організувати їхній виступ на будь-якому заході. Зв'яжіться з нами прямо зараз, щоб дізнатися про величину гонорару групи та умови співпраці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Star-Band надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творчість

  Українська кавер-група Star-Band складається із професійних артистів. Перш ніж стати повноцінним колективом кожен з учасників пройшов довгий сценічний шлях, побувавши в різних групах, іноді виступаючи разом з першими зірками країни, іноді даючи концерти за кордоном. Діти грають практично у всіх жанрах, роблячи свої аранжування на найпопулярніші танцювальні хіти сучасного шоу-бізнесу. Хлопці не стоять на місці та постійно поповнюють список репертуару, підлаштовуючись під слухача, експериментуючи та створюючи нові ритми та мотиви. Вони співають не лише рідною, а й іншими мовами світу.

  Заходи

  Star-Band – це якраз та група, яка, майстерно поєднуючи чоловічий і жіночий вокал, подарує вам багато позитиву і вражень, що надовго запам'ятовуються. Виступ колективу на святі обов'язково зробить його феєричним та яскравим. Музиканти люблять спілкуватися з гостями дня народження, вечірки, корпоративу чи іншого культурного заходу.

  Відомі композиції

  Серед найкращих кавер-композицій гурту Star-Band виділяються пісні.

  • OneRepublic;
  • BonJovi;
  • DZIDZIO;
  • Макса Барських;
  • Час минув.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Star-Band

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Star-Band

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Star-Band вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Star-Band залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Star-Band для вашого свята.

Видео Star-Band

Як замовити виступ Star-Band? Щоб замовити виступ Star-Band на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Star-Band.

Ми рекомендуємо запрошувати Star-Band до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Star-Band на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Star-Band у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский